۴ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۳
کد خبرنگار: 2107
کد خبر: 83531655
۱ نفر

برچسب‌ها

سقز، میزبان مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور شد

سنندج - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان سقز گفت: مرحله رفت مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر نوجوانان و جوانان قهرمانی کشور به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.

فرزاد خاکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر نوجوانان و همچنین جوانان کشور بمدت سه روز از ۹ تا ۱۱ آبان با حضور ورزشکاران ۱۶ استان برتر کشور در خانه تنیس سقز برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود ۲۰۰ ورزشکار و عوامل اجرایی در این رقابت ها حضور داشته باشند که امیدواریم میزبان خوبی برای این ورزشکاران باشیم البته خانه تنیس سقز از کیفیت بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات برخوردار است.

خاکی با بیان اینکه تیم تنیس روی میز نوجوانان و جوانان سقز جدا از تیم کردستان در این رقابت ها حضور دارد،  یادآور شد: یکی از مزایای میزبانی این مسابقات، حضور تیم میزبان جدا از تیم استان است و شهرستان سقز تیم اختصاصی در این مسابقات شرکت داده است.

وی به برگزاری این مسابقات که به صورت رفت و برگشت برگزار می شود اشاره کرد و گفت: مرحله رفت مسابقات تنیس روی میز نوجوانان و جوانان آقایان کشور در سقز برگزار می شود و دور برگشت آن در تهران پیگیری خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سقز بر لزوم برگزاری چنین مسابقاتی در سقز تاکید کرد و افزود: برای اولین بار رقابت های سطح لیگ برتر تنیس روی میز کشور را میزبانی می کنیم لذا این مسابقات رشد، پیشرفت و تجربه بیشتر ورزشکاران سقزی را به دنبال خواهد داشت.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =