سرمربی برایتون احتمال جدایی «جهانبخش» در ژانویه را رد نکرد

معتهران- ایرنا- سرمربی باشگاه برایتون با رد نکردن احتمال جدایی «علیرضا جهانبخش» در پنجره نقل و انتقالات پیش رو، مدعی شد که این بازیکن ایرانی با صبر کردن و ادامه دادن مسیر می‌تواند به ترکیب اصلی مرغان دریایی اضافه شود.

جهانبخش ۲۶ ساله تا اینجای فصل حتی یک بار هم برای برایتون در لیگ برتر جزیره به میدان نرفته و تنها حضور وی در ترکیب این تیم به دیدار مقابل بریستول رُورز در جام اتحادیه مربوط می‌شود.

ستاره ایرانی جولای سال ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۱۷ میلیون پوند از آلکمار هلند راهی برایتون شد؛ او در دوران حضور «کریس هیوتون» روی نیمکت باشگاه انگلیسی ۲۴ بار به بازی گرفته شد اما نه گل زد و نه پاس گل داد.

در این بیم، «گراهام پاتر» در پاسخ به احتمال انتقال ژانویه اظهار داشت: هم بله و هم نه. یک فوتبالیست، همیشه می‌خواهد بازی کند؛ در چنین مواردی گاهی اوقات باید با شخص بازیکن این تصمیم گرفته شود.

وی ادامه داد: در عین حال جهانبخش مهره‌ای مهم برای ما است؛ در فوتبال شرایط خیلی زود تغییر می‌کند؛ می‌دانم او می‌تواند هفته آینده یا هفته‌های بعد از آن بازی کند.

پاتر تاکید کرد: در نهایت باشگاه در این مورد تصمیم‌گیری خواهد کرد و موضوع کمی حساس است. نباید بازیکنی را که نمی‌خواهد بماند، نگه داشت. البته این موضوع در مورد علی صدق نمی‌کند، چراکه او متعهد است؛ به شخصه بیشتر دوران فوتبالم را نیمکت‌نشین بودم و از این رو احساس او را به خوبی درک می‌کنم اما این چالش مخصوص لیگ برتر انگلیس است.

پاتر در ادامه تاکید کرد که با وجود ناامیدی بابت بازی نکردن، جهانبخش الگوی یک فوتبالیست حرفه‌ای بوده و مهره‌ای کلیدی برای برایتون محسوب می‌شود.

وی افزود: علی کمی پرنوسان است؛ او کمی دیر به ما اضافه شد و سپس با ما نبود و بعد از آن هم در حالی که تیم ملی ایران را همراهی می‌کرد، مصدوم شد. حالا مصدومیتش برطرف و دوباره به تیم اضافه شده و به‌سختی تمرین می‌کند. موضوع این است که برای ترکیب اصلی رقابت زیادی وجود دارد.

سرمربی برایتون در ادامه تاکید کرد: البته او ناامید است زیرا دوست دارد بازی کند، در واقع همه دوست دارند بخشی از تیم باشند. علی پسر خوبی است و دوست دارد به تیم کمک کند؛ علاقه زیادی به او دارم، او حرفه‌ای و همراه تیم است؛ هیچ مشکلی هم وجود ندارد. علی از این حیث شگفت‌انگیز است؛ اما متاسفانه این طبیعت فوتبال است؛ از یک طرف رقابت برای ترکیب اصلی را داریم و از طرف دیگر بازیکنان و من وظیفه سختی برای انتخاب دارم. تنها کاری که علی باید انجام دهد، صبر کردن و ادامه دادن است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha