رفت و آمد نمایش‌ها به صحنه تئاتر در سه روز آخر هفته

تهران- ایرنا- در سه روز پایانی این هفته و پس از تعطیلات چندروزه، نمایش‌هایی اجرای‌های پایانی خود را پشت سر می‌گذارند و تعدادی دیگر به صحنه اضافه می‌شوند.

با پایان ماه محرم و پایان یافتن ایام عزاداری در آخرین روزهای ماه صفر و تعطیلات هفته جاری سه روز آخر از نخستین هفته از دومین ماه فصل پائیز، از ۸ تا ۱۰ آبان‌ جاری، نمایش هایی صحنه را ترک و شماری نیز برای اجرا به صحنه می روند.

نمایش‌های که اجراهای پایانی خود را پشت سر می گذارند

- نمایش همیشه یک راهی هست به نویسندگی و کارگردانی رضا پهلوان تا ۹ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش بانو آئویی به کارگردانی فاطمه بختیار تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۴۵ دقیقه در تالار مولوی به صحنه می‌رود.

- نمایش واگیر ندارد به نویسندگی ساشا کشوادی و مریم یاسین زاده و کارگردانی ساشا کشوادی تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش تا باران چند پاییز مانده به کارگردانی آرمان شهبازی و نویسندگی عرفان پورمحمدی تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸:۱۵ به مدت ۵۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش نیمه تاریک ماه بر اساس فیلم غریبه های تمام عیار به کارگردانی داوود بنی اردلان تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار حافظ به صحنه می‌رود.

- نمایش سرزمین پدری به نویسندگی، طراحی و کارگردانی محمد قاسمی تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش رومئو و ژانت به کارگردانی پویان احمدی و نویسندگی سارا صالحی تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش عاشقستان به کارگردانی کیانوش احمدی و نویسندگی کیوان صباغ تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سرو به صحنه می‌رود.

- نمایش روایت فرزانه از جمعه ۱۴ آبان به نویسندگی و کارگردانی محمدحسین زیکساری تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه سالن سایه تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش ساعت نوشته امانوئل روبلس و به کارگردانی حمیدرضا هدایتی تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۵ دقیقه در تالار حافظ به نمایش در می‌آید.

- نمایش غریبه های همیشگی به کارگردانی حسین پرستار و نوشته شهرام کرمی تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری به صحنه می‌رود.

- نمایش نیست به کارگردانی حسنیه زاهدی و نویسندگی امین عظیمی تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در پلاتو مجموعه تئاتر شهر اجرا می‌شود.

- نمایش سه کیلو و ۲۵۰ گرم به کارگردانی محسن نجارحسینی و نویسندگی مهدی زندیه تا ۱۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

نمایش هایی که سه روز پایانی این هفته نخستین اجرای خود را به صحنه می‌برند

- نمایش مری پاپینز برداشتی آزاد از نمایشنامه مری پاپینز نوشته جولین فلوز و به کارگردانی احمد سلیمانی از ۸ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار وحدت میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش تجربه های اخیر به کارگردانی مجتبی جدی و نویسندگی امیر رضا کوهستانی از ۸ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸:۳۰  به مدت ۵۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا خواهد داشت.

- نمایش صدای آهسته‌ی برف به کارگردانی جابر رمضانی و نویسندگی پیام سعیدی و جابر رمضانی از ۸ آبان‌ تا ۱۵ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به صحنه خواهد رفت.

- نمایش مثل شکستن بشقاب ها به کارگردانی سعید هاشم زاده و نویسندگی شهرزاد ابراهیمی از ۸ تا ۲۴ آبان‌ هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش برگشتن نوشته خیراله تقیانی‌پور و به کارگردانی حسین مسافر آستانه از ۸ تا ۲۹ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن چهارسو تئاترشهر اجرا خواهد داشت.

- نمایش نینوچکا به نویسندگی مجتبی کاظمی (براساس فیلم نامه‌ نینوچکا اثر بیلی وایلدر) و کارگردانی سعید داخ از ۸ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه خواهد رفت.

- نمایش صورت پنهان به نویسندگی و کارگردانی نفیسه فدایی و امیر فرید از ۸ تا ۲۴ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ملک میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش باگ به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا آریان صدر از ۸ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد داشت.

- نمایش هرملین دیوانه اسکاندیناوی به کارگردانی بهزاد وزیری از ۸ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.

- نمایش جنگ بازی به کارگردانی عبد بناری و نویسندگی حسن حاجت پور از ۸ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش کامالوکا به کارگردانی محسن موسوی خواه و نویسندگی احمد سیاه رستمی از ۹ تا ۲۷ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۳۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا خواهد داشت.

- نمایش آن دیگری به نویسندگی آرمین جوان و کارگردانی سمانه زندی نژاد از ۹ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه خواهد رفت.

- نمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی و مسعود صرامی از ۹ تا ۳۰ آبان‌ هر روز در دو نوبت ۱۵ و ۱۸ به مدت ۱۳۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش زندانی خیابان نواب برداشتی آزاد از زندانی خیابان دوم نوشته نیل سایمون و به کارگردانی هوشمند هنرکار از ۹ آبان‌ تا ۸ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در خانه موزه استاد عزت الله انتظامی اجرا خواهد داشت.

- نمایش لاموزیکا نوشته مارگاریت دوراس و به کارگردانی علی تاجیک از ۸ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به صحنه خواهد رفت.

- نمایش مستند به نویسندگی و کارگردانی محمود حسینی از ۹ تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در تئاتر هامون میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش لچک به نویسندگی و کارگردانی امیر ابراهیم زاده از ۸ تا ۲۰ آبان‌ هر شب به مدت ۴۰ دقیقه در عمارت روبرو اجرا خواهد داشت.

- نمایش ستوان آینیشمور نوشته مارتین مک دونا به کارگردانی بهنام نوروزی از ۸ تا ۲۶ آبان هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه خواهد رفت.

- نمایش کاتالپسی به کارگردانی وحید نفر و نویسندگی علی امیر ریاحی ۸ آبان‌ تا ۸ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش خون، دلار، مادر، به کارگردانی علی ابراهیم و نویسندگی امیرعلی ابراهیمی ۸ تا ۲۳ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۴۰ دقیقه در خانه هنر پیچازی اجرا خواهد داشت.

- نمایش وقتی همه خواب بودیم به کارگردانی حمید عبدالحسینی و نویسندگی حمید عبدالحسینی و علیرضا زارع ۹ تا ۲۷ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه خواهد رفت. 

- نمایش هایپوترمیا به نویسندگی و کارگردانی محمدصادق کریمی زاده و محمدسینا حیدری زاده ۹ تا ۱۳ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی میزبان مخاطبان می‌شود. 

- نمایش تله سیتی - تهران به نویسندگی و کارگردانی هادی کمالی مقدم و مینا بزرگمهر ۹ تا ۱۷ آبان‌ هر شب ساعت  ۱۹ به مدت ۹۰ دقیقه در سرای کاظمی عودلاجان اجرا خواهد داشت. 

- نمایش فاصله به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا قاسمی از ۸ تا ۲۷ آبان‌ هر شب ساعت ۱۷:۳۰ در تماشاخانه مهرگان به صحنه خواهد رفت. 

نمایش هایی که به اجرای خود ادامه می دهند

- نمایش عشق من حامد بهداد به کارگردانی سیدیوسف بنی طبا و نویسندگی افشین هاشمی تا ۱۲ آبان‌ هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به نمایش در می‌آید.

- نمایش دراماتورژ به کارگردانی گروه تئاتر (ه) و نویسندگی سهند خیرآبادی تا ۱۳ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش هَله. هین. هان. [هلا] به کارگردانی حمید پورآذری، لیلی رشیدی و نویسندگی نشمینه نوروزی تا ۱۵ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۴۵ به مدت ۲۰۰ دقیقه در عمارت روبرو اجرا می‌شود.

- نمایش آواز خوان طاس به کارگردانی ارشیا رضوی و نوشته اوژن یونسکو تا ۱۵ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به نمایش در می‌آید.

- نمایش اُسلو نوشته جی. تی راجرز و به کارگردانی یوسف باپیری و نوشته جی. تی راجرز تا ۱۳ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش قارچ به نویسندگی و کارگردانی سپیده کیانی تا ۱۵ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا اجرا می‌شود.

- نمایش سه اپیزود از یک اتود به نویسندگی و کارگردانی مارسل داوود تا ۱۸ آبان‌ هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۴۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

- نمایش و چند داستان دیگر به کارگردانی مسعود طیبی و نوشته پیام لاریان تا ۱۸ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۹۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به صحنه می‌رود.

- نمایش جمعه‌کُشی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل خلج تا ۲۱ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.

- نمایش بداهه به طراحی و کارگردانی آروند دشت آرای تا ۲۲ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰:۱۵ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش شیهیدن به نویسندگی و کارگردانی عباس جمالی تا ۲۲ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش هفت کودک یهودی به کارگردانی مصطفی اسفندیاری تا ۲۴ آبان‌ هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

- نمایش تالاب هشیلان به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی تا ۲۴ آبان‌ هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار قشقایی تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش بوی گند دهن خانم مارکز به نویسندگی و کارگردانی فرید قادرپناه تا ۲۸ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

- نمایش من به نویسندگی و کارگردانی سیاوش پاکراه تا ۲۸ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی اجرا می‌شود.

- نمایش پنجاه پنجاه به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و نویسندگی هاله مشتاقی نیا و مرتضی اسماعیل کاشی (با نگاهی به نمایشنامه خودی و غیر خودی نوشته برتولت برشت به ترجمه کمال الدین شفیعی) تا ۳۰ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه هیلاج به نمایش در می‌آید.

- نمایش آشپزخانه نوشته آرنولد وسکر و به کارگردانی محمدحسن معجونی تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود.

- نمایش گریز از مرکز به نویسندگی و کارگردانی احسان اکبرنژاد تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۲۱ در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش هر کسی یا روز میمیرد یا شب، من شبانه روز به نویسندگی، طراحی و کارگردانی سجاد افشاریان تا ۳۰ آبان‌ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۵ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش ورودی ۸۹ به نویسندگی و کارگردانی محسن احتشامی تا ۱ آذر هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۵۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- اپرای عروسکی مولوی به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور تا ۵ آذر هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار فردوسی اجرا می‌شود.

- نمایش آشویتس زنان به نویسندگی علی صفری و کارگردانی رها حاجی زینل هر شب ساعت ۱۹:۱۵ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش زیبایی گاهی زن است به نویسندگی و کارگردانی سهراب حسینی هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۸۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha