مددجویان کمیته امداد به مشهد مقدس اعزام شدند

تهران- ایرنا- معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) از اعزام ۳۲ هزار نفر از مددجویان تحت پوشش این کمیته به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی کمیته امداد، حجت الاسلام والمسلمین علی جعفری با بیان اینکه این تعداد از مددجویان از ابتدای سالجاری تاکنون به این سفر معنوی و فرهنگی اعزام شده اند، افزود: مددجویان یادشده در قالب طرح شوق زیارت و با کمک خیرین و نیکواران کشورمان به زیارت آقا علی بن موسی الرضاعلیه السلام مشرف شده اند.

وی با اشاره به اقدامات کمیته امداد برای توانمند سازی فرهنگی مددجویان این نهاد، افزود: طرح شوق زیارت با هدف کمک به اعزام نیازمندانی که تاکنون موفق به زیارت حرم ثامن‌الائمه (علیه السلام) نشده‌اند، از سوی کمیته امداد و با کمک‌های مردمی اجرا می‌شود.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده  در دهه آخر ماه صفر وهمزمان با سالروز شهادت امام رضا (علیه السلام)، ۳۲۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد با کمک خیران به پابوس این امام رئوف می‌روند.

حجت‌الاسلام جعفری اضافه کرد: براساس برنامه ‌ریزی انجام شده، تا پایان سال جاری ۶۰ هزار نفر دیگر از نیازمندان به زیارت امام رضا (علیه اسلام) نائل می‌شوند که در مجموع، تعداد نیازمندان در قالب طرح شوق زیارت به حدود ۹۵ هزار نفر خواهد رسید.

وی تقویت سطح معنوی، افزایش روحیه نشاط و خود باروی در بین مددجویان و ارتقای سبک زندگی این خانواده‌ها را از اهداف برگزاری طرح شوق زیارت اعلام کرد و گفت: مردم نیکوکار ایران می‌توانند با شماره‌ گیری کد دستوری #۸۸۸۸*۸۸۷۷* کمک‌های خود را برای اعزام مددجویان به مشهد مقدس واریز و در این امر خیر مشارکت کنند.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha