۳ هزار نفر در مسابقه بزرگ «امید ولایت» شرکت کردند

تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از استقبال بیش از سه هزار نفر برای شرکت در مسابقه «امید ولایت» با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روز شنبه بنیاد شهید و امور ایثارگران حجت‌الاسلام محمد حسن کاویانی راد گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی که از سوی رهبر معظم انقلاب بیان‌ شده است، کلید واژه‌های معناداری در حوزه‌های فرهنگی دارد. «مشارکت مردمی در مسائل سیاسی» و «ارتقای شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه در برابر تهاجم روزافزون دشمنان به دل‌های پاک جوانان و نوجوانان» از جمله کلید واژه‌ها و راهکارهای این بیانیه است که باید در دستور کار نهادهای فرهنگی قرار گیرد.

وی افزود: بر همین اساس معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران باهدف بازخوانی و تعمق در محورهای این بیانیه، مسابقه‌ای سراسری با عنوان «امید ولایت» و با شعار «روحیه ایثارمحور و توسعه پایدار انقلاب اسلامی» برگزار می‌کند که محوریت آن بیانیه گام دوم انقلاب است.

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد با اشاره به میزان استقبال مخاطبان از این مسابقه خاطرنشان کرد: با انتشار فراخوان این مسابقه از تاریخ سیزدهم مهرماه، استقبال چشمگیری از سوی مخاطبان برای شرکت در این مسابقه صورت گرفته به‌گونه‌ای که بر اساس آمار تاکنون حدود سه هزار نفر برای شرکت در این مسابقه فرهنگی ثبت‌نام کرده‌اند.

وی در پایان گفت: امیدواریم مسابقه «امید ولایت» و دیگر برنامه‌هایی که برای آگاهی و شناخت بیشتر مردم به‌ویژه جوانان با محوریت بیانیه گام دوم برگزار می‌شود، به هدف غایی خود که همانا ارتقای سطح فرهنگی جامعه است، دست پیدا کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه «امید ولایت» می‌توانند با مراجعه به لینک http://navideshahed.com/fa/forms/۱۰۷ ثبت‌نام کنند، همچنین آخرین‌ مهلت شرکت در این مسابقه سیزدهم آبان ماه اعلام شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =