آتش‌نشانان با پمپ‌های آبکش در تهران مشغول عملیات هستند

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به بارش باران نسبتا شدید در پایتخت گفت: آتش‌نشانان با پمپ‌های آب‌کش مشغول تخلیه آب در برخی از معابر هستند.

سید جلال ملکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به پیش بینی بارندگی، سازمان آتش نشانی انواع پمپ های آبکش تک فاز، سه فاز، خودرویی و موتوری را به حالت آماده باش قرار داد و در این ۳ روز نیز در نقاط مختلف شهر به ویژه در نقاط قدیمی شهر چه در منازل و چه در معابر مشغول تخلیله آب بودند.

وی افزود: از ساعات بامداد امروز نیز شدت بارش باران افزایش یافت و تماس هایی با سامانه ۱۲۵ درباره آبگرفتگی در معابر و منازل گرفته شد که آتش‌نشانان در محل مشغول تخلیه آب هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: با توجه به بارش باران در این ۳ روز گذشته هیچ حادثه ای به سامانه ۱۲۵ گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه آتش نشانان تهرانی همواره با تجهیزات کامل در آماده باش بسر می برند خاطرنشان کرد: همزمان با فصل بارش برف و باران سازمان آتش نشانی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود را در زمینه خدمات رسانی در مواقع بارش باران و برف افزایش می دهد و کمبودی در این زمینه نداریم.

ملکی از شهروندان خواست در صورت آبگرفتگی در معابر و منازل خود مراتب را به سامانه ۱۲۵ اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =