روابط عمومی استانداری ورود جدی‌تری به حوزه افکارسنجی داشته باشد

کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با تاکید بر لزوم تقویت روابط عمومی استانداری، گفت: توقع داریم روابط عمومی در دوره جدید به حوزه افکارسنجی و تحلیل محتوا ورود جدی‌تری داشته و در روند تصمیم‌سازی نقش پررنگ‌تری ایفا کند.

به گزارش ایرنا؛ هوشنگ بازوند روز شنبه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل روابط عمومی استانداری در دفتر استاندار، با تقدیر از تلاش‌های "اصغر عظیمی‌مهر" مدیر کل سابق روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کرمانشاه، افزود: انصافا آقای عظیمی‌مهر مدیری پرتلاش بود که در دوران مسوولیتش هرچه در توان داشت صادقانه انجام داد و چون خود ایشان هم چندین بار درخواست کناره‌گیری داشتند در نهایت تصمیم گرفتیم سکان روابط عمومی استانداری را به مدیری تازه ‌نفس بسپاریم.

مدیرکل سابق روابط عمومی استانداری کرمانشاه نیز در این مراسم باتقدیر از حمایت‌های مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و مجموعه استانداری از اداره کل روابط عمومی استانداری، گفت: همگامی با مهندس بازوند استاندار کرمانشاه با توجه به تحرک‌کاری و حضور میدانی او، کاری طاقت‌فرساست.

اصغر عظیمی‌مهر، افزود: اما آنچه که این مشقت‌های کاری را میسر می‌کرد این است که به عینه می‌دیدیم که برای منافع مردم استان چه تلاش‌هایی انجام می‌دادند.

او گفت: با این وجود به نظر شخص خودم نیز این تغییر واقعا برای روابط عمومی استانداری ضرورت داشت و مهندس بازوند در تشخیص این موضوع به درستی و درایت عمل نمودند و بنده در هر جایگاهی اعم از کارشناسی یا مسوولیت باشم خدمتگزار و تابع تشکیلات بوده و منافع سازمانی را ارجح می‌دانم و با تمام وجود به مدیرکل جدید نیز کمک می‌کنم.

در این مراسم "وحید خسروی" به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کرمانشاه حکم مسوولیت خود را از مهندس بازوند دریافت و از خدمات اصغر عظیمی مهر قدردانی شد.

وحید خسروی دارای سوابق کاری، آموزشی و اجرایی از جمله؛ مسوول روابط عمومی و مشاور عالی مدیرکل ورزش و جوانان، مدرس دانشگاه، فعال رسانه‌ای، خبرنگار، مجری و گزارشگر، مولف و پژوهشگر، دبیر هیات پزشکی ورزشی استان کرمانشاه، مشاور کسب و کار و مسوول حوزه ریاست مدیرکل ورزش جوانان است.