کارگاه جلوگیری از کلاهبرداری اینترنتی ویژه بازرگانان شانگهای برگزار شد

پکن- ایرنا- کارگاه تخصصی آموزش مدیریت فضای مجازی و جلوگیری از کلاهبرداری اینترنتی ویژه مدیران و کارکنان شرکت های تجاری و اعضای اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین روز شنبه در شانگهای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین در شانگهای، رییس اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین - شانگهای در آیین افتتاح این کارگاه آموزشی که بیش از ۶۰ نفر از پرسنل و مدیران شرکت های ایرانی و چینی حضور داشتند، گفت: اتاق بازرگانی در راستای اهداف خود و به منظور ارتقا سطح دانش فنی و تجربیات علمی - کاربردی بازرگانان حوزه شرق چین اقدام به برپایی این کارگاه تخصصی کرده است.

«حسین نژاد صفری» در ادامه این کارگاه که با همت کمیته های آموزش، روابط عمومی و هیات مدیره اتاق بازرگنی ایرانیان مقیم چین برگزار شد با اشاره به اینکه در جهان امروز و دنیای دیجیتال، کسب دانش و تخصص فضای مجازی بر تمامی بازرگانان امری لازم و ضروری است بر اهمیت مدیریت فضای مجازی و شناخت کامل از کلاهبردارهای اینترنتی در حوزه تجارت بین کشورها بویژه ایران و چین و بازرگانان این اتاق بازرگانی تاکید کرد.

«علیرضا رمضانی فرد» نائب رییس اتاق بازرگانی ایرانیان مقیم چین در شانگهای هم در این کارگاه مباحث مدیریت فضای مجازی و انواع روش های کلاهبرداری اینترنتی در حوزه کسب و کار را به تفصیل و کاربردی برای اعضا اتاق بازرگانی و شرکت کنندگان تدریس کرد.

او در ادامه به صورت عملی روش های ارتقا امنیت فضای مجازی در رایانه ها و تلفن همراه را قدم به قدم  به حاضران آموزش داد.

در پایان این کارگاه یک روزه پرسش و پاسخ و انتقال تجربیات بین اعضا و شرکت کنندگان برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =