ارائه ۲۳ هزار نفر ساعت آموزش‎های مهارتی در مراکز نظامی بروجرد

بروجرد - ایرنا - رئیس مرکز آموزش و فنی و حرفه ای امام علی(ع) بروجرد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳ هزار نفر ساعت آموزش‎های مهارتی فنی و حرفه ای در مراکز نظامی شهرستان ارائه شده است.

عزیزاله قائدرحمتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال ۱۶۸ نفر از سربازان نظام وظیفه بروجرد آموزش های فنی و حرفه ای فرا گرفتند.

وی افزود: برای آموزشهای فنی و حرفه ای به سربازان وظیفه کارگاه هایی به صورت دائم در پادگان مهندسی ارتش، پادگان ۲۴ بعثت سپاه پاسداران و همچنین نیروی انتظامی از سوی این مرکز با همکاری نیروهای مسلح تجهیز و راه اندازی شده است.
رئیس مرکز آموزش و فنی و حرفه ای امام علی(ع) بروجرد اضافه کرد: آموزش های ارائه شده با توجه به نیاز سنجی که توسط نیروهای مسلح صورت گرفته و تایید کارشناسان آموزشی مرکز امام علی(ع) در رشته های پرورش زنبور عسل، سیم کشی مدارات پایه به صورت روکار و توکار، کمک گچ کار، نصب دوربین های مداربسته، برق ساختمان و تعمیر لوازم خانگی برگزار شده است.
قائد رحمتی بیان کرد: با ارتباطی که با پادگان های نظامی و انتظامی در سطح شهرستان برقرار شده است سعی بر انجام این مهم داریم و آموزش های فنی و حرفه ای را متناسب با رشته های مورد نیاز سربازان در محل خدمت سربازی برگزار کرده ایم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =