۴ آبان ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۷
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 83530898
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار: کیفیت آب شرب سنندج ارتقا یابد

سنندج - ایرنا - فرماندار سنندج به دستگاه‌های مسئول تکلیف کرد که ضمن پاسخگویی به دغدغه‌های مردم در مورد پایین آمدن کیفیت آب شرب این شهر، تا هفته آینده این مساله رفع شود.

محمدابراهیم زارعی روز شنبه در جلسه‌ای با حضور مسئولان دستگاه‌های مسئول تامین آب شرب سنندج اظهار داشت: امور آب و شرکت آب و فاصلاب سنندج باید با دقت و همت در انجام امور، نظر مردم در مورد طعم و بوی آب شرب را لحاظ و کیفیت آن را به وضعیت مطلوب ارتقا دهند.

وی به گلایه‌های مردم مبنی بر کیفیت پایین آب شرب سنندج اشاره کرد و گفت: می‌توان این مشکل را برطرف کرد و دولت وظیفه خدمت رسانی دارد و باید به نظر مردم اهمیت دهد.

فرماندار سنندج با اشاره به تلاش‌های دولت و  شرکت آب و فاضلاب برای تامین آب با کیفیت در سنندج، بر بازنگری در روش‌ها و بهره‌گیری از رویکردهای نوین برای حل ایرادهای موجود تاکید کرد.

زارعی با بیان اینکه باید با مردم صادقانه سخن بگوییم،  یادآور شد: در صورت برخورد صادقانه در امور مدیریتی،  مردم کمبودهای ما را می‌پذیرند، بنابراین درست وعده دهیم و به قول‌هایمان عمل کنیم.

وی خواستار خوش خلقی و برخورد صحیح در برابر انتقادهای مردم شد و افزود: واقعیت ها را به مردم بگوییم، چه ایرادی دارد مگر ما مسئول نیستم و از طرف مردم در این جایگاه قرار نگرفته‌ایم؟

فرماندار سنندج بر کوشش برای ساماندهی و جلوگیری از ورود پسماند از سرشاخه‌های تامین آب به سد قشلاق تاکید کرد و افزود: این موضوع حیاتی و بسیار پراهمیت است و حتی اگر بودجه دیگر بخش‌ها در این بخش هزینه شود، کار درستی است.

در سال‌های اخیر، بحث بر سر ناسالم بودن و بوی نامطبوع آب شرب سنندج در فضای مجازی و رسانه‌ها افزایش یافته و با وجود اینکه مسئولان شرکت آبفا بارها بر سلامت و کیفیت آب شرب این شهر تاکید کرده‌اند اما این موضوع همچنان مطرح می‌شود.

شرکت آبفای شهری کردستان در استان دارای ۳۷۴ هزار مشترک آب و در سنندج دارای ۱۵۱ هزار اشتراک است، ضمن اینکه ۱۰۰ درصد جمعیت شهری استان از خدمات این شرکت برخوردار هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =