استراماچونی: استقلال امروز شجاعانه بازی کرد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال استقلال با تمجید از عملکرد تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازیکنانم امروز شجاعانه بازی کردند.

«آندره‌آ استراماچونی» بعد از پیروزی ۲ بر صفر استقلال برابر پارس جنوبی در نشست خبری اظهار داشت: خودم از شجاعیان دعوت کردم که به نشست خبری بیاید. می‌خواستم از طرف خودم و هم‌تیمی‌هایش و سایر اعضای کادر فنی به او انرژی بدهم.  او دوبار روی زانویش عمل داشته و من چون این شرایط را داشته‌ام درکش می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ضمن اشاره به حالت موهای این بازیکن و شوخی با شجاعیان افزود: رختکن استقلال همیشه در اختیار شجاعیان است زیرا او شخصیت فوق‌العاده‌ای دارد. البته این را بگویم که او توقع نداشت که به نشست خبری دعوتش کنم و نتوانسته خیلی به موهایش برسد.

وی در ادامه درباره سبک بازی تیمش و تغییرات این تیم بعد از گل دوم، تصریح کرد: امروز استقلال نمایش خوبی داشت. تنها تیمی هستیم که در ۸ روز سه دیدار داشتیم. ما ۲ موقعیت خیلی خوب برای گل سوم داشتیم و در ۱۵ دقیقه آخر نیز با ۱۰ بازیکن بازی کردیم. به بازیکنانم برای نمایش شجاعانه تبریک می‌گویم.

سرمربی استقلال درباره موضوع ضعف دفاعش در برابر سانترها تصریح کرد: ما باید پیشرفت کنیم. این تازه شروع سفر ما است. ولی برایم سخت است که ترکیبی را پشت سرهم داشته باشم زیرا مدام برای بازیکنان ما مشکل پیش آمده است .

وی افزود: درست می‌گویید ما امروز ۲ بازیکن‌مان را نداشتیم. می‌دانستیم که آنها از کناره‌ها خوب ارسال می‌کنند اما این سومین برد ما است و باید این شرایط را ادامه دهیم و وضعیت‌مان را بهتر کنیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =