۳ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۵
کد خبرنگار: 1389
کد خبر: 83530633
۳ نفر

برچسب‌ها

رسول خطیبی: نفت مسجد سلیمان به هدف خود رسید

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم ماشین‌سازی تبریز با اشاره به اینکه در بازی امروز مالکیت توپ و میدان دست ما بود، گفت: تیم نفت مسجد سلیمان برای کسب یک امتیاز وارد تبریز شده بود که به هدف خود دست یافت.

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی عصر جمعه در نشست خبری پس از بازی تیمش با نفت مسجد سلیمان که با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت، افزود: امروز با تیمی بازی کردیم که در رده هفتم جدول بوده و گل دریافت نکرده است ولی معتقد هستم بازیکنانم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند زیرا که دروازه بان ما به غیر از یک صحنه توپ را لمس نکرد.

سرمربی تیم ماشین سازان گفت: به رغم اینکه به مهدی تارتار احترام زیادی قائل هستم ولی باید بگویم که امروز با دفاع فشرده ای که بازی کردند به نظر می رسد بیشتر برای کسب یک امتیاز وارد میدان شدند و در این مورد هم موفق شدند.

خطیبی در پاسخ به این سوال که چرا در طول بازی از عمق میدان نفوذی انجام ندادید؟ عنوان کرد: تیمی که به صورت دفاع فشرده بازی می کند مطمئنا عمق میدان را خواهد بست و به این دلیل نتوانستیم از عمق نیز کاری از پیش ببریم، حتی در نیمه دوم تیم نفت سیستم بازی را تغییر داده و دفاع تیمی را نیز افزایش داد.

وی با اشاره به نتایج آماری بازی هفته قبل اضافه کرد: من حسرت بازی قبل را می خورم چرا که از هر حیث برتر میدان بودیم و بدی فوتبال این است که پس از شکست در بازی، کیفیت بازی بازیکنان دیده نمی شود.

خطیبی ادامه داد: با توجه به هدف باشگاه که کسب رده تک رقمی جدول لیگ برتر نوزدهم فوتبال جام خلیج فارس است مطمئن باشید به این هدف دست خواهیم یافت.

تیم ماشین سازی با تساوی دیدار امروز با کسب ۸ امتیاز در رده یازدهم جدول جای گرفت و از هفته نهم لیگ برتر، پنجشنبه نهم آبان ماه مهمان تیم پرسپولیس خواهد بود.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =