سرمربی قرقیزستان: تماشاگران ارومیه‌ای بی‌نظیر هستند

ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتسال جمهوری قرقیزستان گفت: تماشاگران ارومیه‌ای جذابیت خاصی به بازی ما مقابل ایران بخشیدند و جو سالن مسابقه را برای ما بسیار لذت‎‌بخش کردند.

به گزارش ایرنا، «نورژان جتیبایف» /DJETYBAEV NURJAN/ روز جمعه پس از شکست ۸ بر ۳ تیمش مقابل ایران در گفت و گوی خبری با خبرنگاران افزود: امروز بازی بسیار سختی مقابل تیم قدرتمند ایران انجام دادیم و البته در نیمه دوم بهتر بودیم.
وی ادامه داد: تیم ملی ایران یکی از قدرت‌های برتر جهان و آسیاست و ما نیز هر آنچه در توان داشتیم بکار بستیم تا گل‌های کمتری را در این دیدار دریافت کنیم.

وی بیان کرد: از صعود به مرحله نهایی بسیار خوشحالیم و باید از همین الان برای حضوری بهتر در مسابقات ۲۰۲۰ قهرمانی آسیا برنامه‌ریزی کنیم.

مرحله مقدماتی مسابقات فوتسال مردان آسیا به مدت سه روز از یکم تا سوم آبان‌ماه جاری با حضور تیم‌های ازبکستان، تاجیکستان، نپال، افغانستان، ایران، قرقیزستان و ترکمنستان در ارومیه برگزار شد و طبق قرعه‌کشی تیم‌های ازبکستان، تاجیکستان، نپال و افغانستان در گروه اول و تیم‌های ایران، قرقیزستان و ترکمنستان در گروه دوم به رقابت پرداختند.

روز چهارشنبه در نخستین روز این مسابقات از ساعت ۱۳ /اول آبان‌ماه/ تاجیکستان با ۶ گل نپال را شکست داد، ازبکستان با نتیجه ۶ بر ۲ افغانستان را از پیش رو برداشت و تیم ملی ایران با چهار گل ترکمنستان را مغلوب کرد.

روز پنج‌شنبه /دوم آبان‌/ تاجیکستان با نتیجه ۵ بر ۲ افغانستان را برد و به دور بعدی صعود کرد، تیم ملی ازبکستان ۴ بر یک نپال را شکست داد و دیدار تیم‌های ترکمنستان و قرقیزستان نیز با نتیجه سه بر ۲ به نفع قرقیزها به پایان رسید.

امروز جمعه /سوم‌آبان/ در روز پایانی دور مقدماتی، افغانستان ۶ بر ۲ نپال را برد و ازبکستان نیز با نتیجه ۹ بر سه تاجیکستان را از پیش رو برداشت.

پنج تیم ایران، ازبکستان، قرقیزستان، ترکمنستان و تاجیکستان جواز حضور در مرحله نهایی رقابت‌های قهرمانی ۲۰۲۰ مردان آسیا که اسفند امسال در کشور ترکمنستان برگزار خواهد شد را کسب کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =