عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال: ویلموتس قراردادش را فسخ نمی‌کند

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: «مارک ویلموتس» قراردادش را با فدراسیون فوتبال فسخ نخواهد کرد و مطالبات این مربی در حال پرداخت است.

«محمود شیعی» پس از پایان بازی پیکان و ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: مطالبات ویلموتس در حال پرداخت است و از این بابت مشکلی نداریم و هیچ‌گونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه شایعاتی مطرح شده مبنی براینکه ویلموتس اگر پولش را نگیرد می‌تواند قراردادش را فسخ کند، گفت: فکر نمی‌کنم این اتفاق بیفتد چون ویلموتس چنین شخصیتی ندارد. البته فیفا و AFC این قانون را دارند حتی یک بازیکن معمولی هم اگر پولش را نگیرد می‌تواند قراردادش را فسخ کند.

شیعی اضافه کرد: امروز و در ورزشگاه شهدای شهر قدس فوتبال روی خوشش را به ما نشان داد و توانستیم مقابل ذوب‌آهن اصفهات به برتری با ارزش دو بر یک برسیم.

وی افزود: من به عنوان مدیرعامل باشگاه پیکان به توانایی‌های فنی حسین فرکی اعتماد داشتم. او کارنامه خوبی داشته و چند تیم را قهرمان فوتبال ایران کرده است.

مدیرعامل باشگاه پیکان خاطرنشان کرد: به طور حتم پیکان در هفته‌های آینده نتایج بهتری را کسب کرده و به آن جایگاهی که شتایسته و استحقاقش را داریم خواهیم رسید.

شیعی در پاسخ به این پرسش که بازی دوستانه ایران و عربستان چه زمانی برگزار خواهد شد گفت: من اط طریق رسانه‌ها متوجه این خبر شدم. «مهدی تاج» بسیار پرتلاش و فعال است و در این مدت بسیار فعال بوده است.او صحبت‌هایی را را با رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا داشته که باعث شد اخبار خوبی برای فوتبال ایران به بیرون درز پیدا کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =