ادامه ناراحتی تماشاگران از بلیت‌های الکترونیکی

تهران- ایران- دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پارس جنوبی‌جم در حالی در ورزشگاه آزادی آغاز شد که هواداران از امکانات مجموعه ورزشی آزادی ناراحت بودند.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پارس جنوبی‌جم در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۹ امروز (جمعه) سوم آبان در ورزشگاه آزادی آغاز  شد.

 درهای ورزشگاه سه ساعت قبل از شروع بازی به روی هوادران باز شد و هوادران استقلال پیگیر نتیجه بازی پرسپولیس مقابل شاهین بوشهر و سایر تیم‌های مدعی بودند.

با توجه به سرمای هوا، حدود ۲ هزار هوادار در ورزشگاه حضور یافتند و تعدادی از هواداران نیز بدون خرید بلیت به ورزشگاه آمدند اما اجازه ورود پیدا نکردند.

هواداران استقلال از امکانات ورزشگاه آزادی ناراحت بودند و اعتراضاتی را داشتند که مدیر مجموعه ورزشی آزادی در جمع آنها حضور یافت و ضمن دلجویی، توضیحاتی را ارائه کرد.

داریوش شجاعیان که در دیدار قبلی استقلال دچار پارگی رباط صلیبی شد، از روی سکوها بازی را نظاره می‌کند و روزبه چشمی و سیاوش یزدانی نیز به دلیل مصدومیت روی سکوها هستند و بازی را تماشا می‌کنند.

اندک هواداران استقلالی حاضر در ورزشگاه، فرهاد مجیدی کاپیتان اسبق آبی پوشان و وریا غفوری کاپیتان فعلی خود را مورد تشویق قرار دادند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =