تنش در رختکن بارسا؛ نگاه معنادار «مسی» به «والورده» بی‌جواب ماند

تهران- ایرنا- پیروزی ۲ بر یک بارسلونا مقابل اسلاویا پراگ در لیگ قهرمانان اروپا یکی از انتقاد برانگیزترین عملکردهای آبی‌اناری‌ها بود و به طبع آن رختکن این تیم پس از بازی دچار تنش شد.

بازیکنان پیش از ورود کادر فنی به رختکن با یکدیگر وارد بحث شده و نفرات پرنفوذتر تیم نظرات خود را بدون پرده به اشتراک گذاشتند.

براساس گزارش اِل‌چرینگیتو، نخستین جمله‌ای که در رختکن بارسا شنیده شده این بوده است «اگر این طور بازی کنیم لیگ قهرمانان را نخواهیم برد.»

دیدار مقابل پراگ، آبی‌اناری‌ها را به یاد دیدارهای شوم مقابل آ.‌اس رم و لیورپول انداخت؛ جایی که در هر ۲ موقعیت پس از دریافت گل اول، کنترل بازی را از دست داده و قادر به واکنش درست نبودند.

در واقع این شائبه به وجود آمده است که در صورتی که یکی از تیم‌های بزرگ اروپایی مقابل این بارسلونا بازی می‌کرد، بازی با پیروزی ناپلئونی کاتالان‌ها تمام نمی‌شد و شاگردان «ارنستو والورده» چندین گل دریافت می‌کردند.

«مارک آندره ترشتگن» پس از این بازی گفته بود: فکر می‌کنم باید در مورد یک سری موضوعات حرف بزنیم؛ باید به خودمان بیاییم؛ نمی‌خواهم بیشتر در مورد این موضوع حرف بزنم زیرا این قضیه خصوصی‌تر از آن است که علنی مطرح شود.

روز بعد از بازی هیچ اتفاق قابل ذکری در نخستین جلسه تمرینی آبی اناری‌ها پس از بازی رخ نداد و سرمربی نیز هیچ صحبت یا سخنرانی نداشت.

یکی از تصاویر تاثیرگذار در جریان آن دیدار، نگاه معناداری بود که «لیونل مسی» پس از به ثمر رسیدن گل تساوی‌بخش اسلاویا پراگ به والورده انداخت؛ نگاهی که به وضوح به دنبال واکنش و پاسخی فنی از سوی سرمربی بود و البته بدون پاسخ ماند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =