داوران میاندوآبی هفته هشتم لیگ برتر فوتبال را قضاوت می‌کنند

مهاباد- ایرنا- رییس اداره ورزش و جوانان میاندوآب گفت: ۲ داور شایسته فوتبال از این شهرستان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور به عنوان داور چهارم و پشت دروازه قضاوت می‌کنند.

امیر رضاپور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از این داوران «محمدباقر پورباقر» است که دیدار بین تیم‌های پیکان و ذوب‌آهن اصفهان را امروز به عنوان داور پشت دروازه در ورزشگاه خانگی پیکان در شهر قدس قضاوت می‌کند.
وی گفت: داور دیگر نیز «حمیدرضا کنعانی» است که بازی بین تیم‌های ماشین‌سازی تبریز و نفت مسجدسلیمان را امروز در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به عنوان داور چهارم قضاوت خواهد کرد.
رضاپور بیان کرد: «کنعانی» مدت ۹ سال و پورباقر نیز ۲ سال است که در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور قضاوت می‌کنند.
وی افزود: علاوه بر این، داوران دیگری از میاندوآب نیز به نام‌های «دادعلی پورباقر» ، «وحید خاور» و  «سامان صبور» و «منوچهر ابراهیمی‌آذر» در رقابت‌های فوتسال لیگ دسته یک و ۲ کشور و همچنین لیگ‌برتر آذربایجان‌غربی هم‌اکنون در حال قضاوت هستند.
میاندوآب دارای ۱۰ تیم فوتبال در دسته یک، ۱۰ تیم در دسته ۲ شهرستانی، ۲ تیم در مسابقات استانی و ۱۵ تیم فوتسال است و ۲۰ داور از این شهرستان در امر قضاوت فوتسال و فوتبال در رقابت‌های استانی و کشوری فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =