۲ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۹
کد خبرنگار: 1795
کد خبر: 83529752
۰ نفر

برچسب‌ها

۶۰۰ هزار نفر عضو انجمن اولیا و مربیان مدارس کشور شدند

کرج - ایرنا- مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: انتخابات انجمن اولیا و مربیان در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ در ۹۷ هزار مدرسه کشور برگزار شد که ۶۰۰ هزار نفر منتخب و به عضویت این انجمن درآمدند.

نورعلی عباسپور روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا در کرج اظهارداشت: در سال تحصیلی گذشته ۹۲ هزار مدرسه کشور انجمن اولیا و مربیان داشتند.

وی با اشاره به اینکه نقش انجمن اولیا و مربیان در مدارس بسیار مهم و ضروری است، خاطرنشان کرد: امسال اتاق گفت و گو اولیا و مربیان در ۲۰ درصد مدارس کشور فعال می شود و این در حالی است که در برخی از استان ها شاهد رسیدن این درصد به سقف ۳۰ درصد هستیم.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: اجرای این طرح در ایجاد پایگاه ثابت انجمن اولیا و مربیان نقش محوری دارد.

عباسپور در ادامه  به راه اندازی مراکز محلی آموزش خانواده ویژه کودکان تا دوره پیش دبستانی اشاره کرد و افزود: در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ راه اندازی مراکز محلی آموزش خانواده  در امور تربیتی

کلید خورده است .

وی عنوان کرد: در سال تحصیلی گذشته ۱۰۳ هزار خانواده از خدمات مراکز مشاوره پیوند بهره مند شدند.

عباسپور گفت: تا کنون ۳۵۵ مرکز مشاوره در استان ها فعال شده که به زودی  چهار مرکز مشاوره مرجع مشاوره در چهار استان راه اندازی می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها