مجلس به مشکلات تیم‌های زیر نظر وزارت نفت ورود کند

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: وزارت نفت طبق قانون مجلس شورای اسلامی نمی‌تواند به تیم‌های فوتبال کمک کند و امیدوارم قوه مقننه به مشکلات تیم‌های تحت نظر این وزارتخانه ورود کند.

«فراز کمالوند» در نشست خبری  پیش از دیدار این تیم برابر استقلال تهران گفت: با توجه به شرایط ۲ تیم در بازی فردا، یک بازی خوب و تماشاگرپسند را خواهیم دید، فردا بازی سختی برابر استقلال داریم اما تیم ما از هر نظر آماده است. بازیکنان انگیزه دارند تا بازی خوبی برابر استقلال نشان دهند. با توجه به بودجه‌ای که در اختیار داریم نتایج خوبی کسب کردیم ما تنها ۲ باخت خفیف برابر تراکتورسازی و پرسپولیس در کارنامه داریم.

وی با اشاره به قدرت تیم استقلال در ادوار لیگ برتر خاطرنشان کرد: استقلال در کنار پرسپولیس، سپاهان و تراکتور، شانس قهرمانی است. به بازی‌های اخیر استقلال اشاره می‌کنم که با برنامه و با نشاط بازی می‌کند، البته تیم ما هم دست و پا بسته نیست.

کمالوند با اشاره به مشکلات مالی تیم پارس جنوبی جم گفت: مشکلات ما همچنان پابرجاست و طلب بازیکنان از باشگاه تنها مربوط به فصل نوزدهم نیست بلکه برخی از ‌آنها از فصل پیش نیز طلب دارند. اوضاع همه تیم‌های نفتی به هم ریخته است. باید از سمت مجلس این مساله حل شود و خیلی به وزارت نفت مربوط نمی‌شود چون مجبور است قانونی را که مجلس تصویب کرده اجرا کند.

سرمربی پارس جنوبی جم با بیان اینکه فوتبال مهم‌ترین سرگرمی مردم جنوب ایران است، گفت: در شهرهایی مثل جم، خرمشهر و آبادان اگر فوتبال را بگیرید دیگر چه چیزی می‌ماند؟ تمام تفریح و دلخوشی مردم در اینجاها فوتبال است. آلودگی و مشکلات برای مردم جنوب است و این فوتبال هزینه زیادی هم ندارد.

برنامه‌ریزی لیگ برتر و فاصله کوتاه بین بازی‌ها از دیگر مشکلاتی بود که کمالوند به آن پرداخت. او در این زمینه گفت: یک سری از دوستان می‌گویند در انگلستان سه روز یک بار بازی می‌کنند. دوستانی که این حرف را می‌زنند به نقشه نگاه کنند. شما در اروپا اگر از صبح از خانه بیرون بزنید می‌توانید به هشت کشور بروید. کسی که لیگ ما را با هلند مقایسه می‌کند به نقشه نگاه کند.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پارس جنوبی جم فردا (جمعه) ساعت ۱۹ در چارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. تا پایان هفته هفتم استقلال با ۹ امتیاز در رده هشتم پارس جنوبی جم با هفت امتیاز در رده دهم جدول رده‌بندی نوزدهمین دوره لیگ برتر قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =