ظریف با مدیران رسانه‌ای و اعضای اندیشکده‌های جمهوری آذربایجان دیدار کرد

تهران- ایرنا- جمعی از مدیران رسانه ای و اعضای اندیشکده‌های جمهوری آذربایجان در نشستی با وزیر امور خارجه کشورمان شرکت و درخصوص ابعاد مختلف روابط و مناسبات میان جمهوری آذربایجان و جمهوری اسلامی ایران گفت وگو کردند.

به گزارش اداره کل اطلاع رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، جمعی از مدیران رسانه‌ای و اعضای اندیشکده‌های جمهوری آذربایجان پیش از ظهر امروز در نشستی صمیمی با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران شرکت و درخصوص ابعاد مختلف روابط و مناسبات میان جمهوری آذربایجان و ایران و سایر موضوعات منطقه‌ای و بین المللی گفت وگو و تبادل نظر کردند.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران سه‌شنبه شب برای شرکت در نشست وزیران امور خارجه کشورهای عضو جنبش عدم تعهد وارد باکو شد.  در جلسه وزیران امور خارجه سند نهایی و اعلامیه مشترک اجلاس سران بازنگری و نیز برخی مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی از جمله بحران‌ها و مناقشات موجود در نقاط مختلف جهان بررسی می‌شود.

وزیر امور خارجه روز گذشته علاوه بر سخنرانی در نشست وزیران خارجه جنبش عدم تعهد، با وزیران خارجه صربستان و عراق هم دیدار و گفت و گو کرد.
این در حالی است که حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به دعوت رسمی «الهام علی اف» رئیس جمهوری آذربایجان برای حضور و سخنرانی در هجدهمین اجلاس سران کشورهای عضو جنبش عدم تعهد امروز پنجشنبه به باکو سفر کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =