۱۸هزار نفر ساعت آموزش مجازی برای تعاونگران سیستان و بلوچستان برگزار شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۸ هزار نفر ساعت آموزش مجازی در نیمه نخست سالجاری برای تعاونگران این استان برگزار شده است.

مهرداد جهاندیده روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس آمار ثبت شده در سامانه آموزش مجازی تعاون در بازه زمانی ۶ ماهه نخست امسال هزار و ۶۵۲ نفر از تعاونگران سیستان و بلوچستان برای شرکت در دوره‌های مجازی نام‌نویسی کرده‌اند.
وی گفت: مدت زمان برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و عمومی برای این افراد در مجموع ۱۸ هزار و ۳۶ نفر ساعت بوده است.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان هدف از برگزاری این آموزش‌ها را ارتقای سطح دانش تعاونگران و بهبود عملکرد تعاونی‌ها عنوان کرد و افزود: توانمندسازی مدیران و منابع انسانی تعاونی یک از مهترین راهبردهای هفت‌گانه تحول بخش تعاون کشور است و دانایی و توانایی اصل مهم در حل مشکلات تعاونگران به شمار می‌رود.
وی همچنین گفت: سیستان و بلوچستان از حیث کمیت و کیفیت برگزاری دوره‌های آموزش مجازی در کشور بر اساس اعلام دفتر آموزش، ترویج و تحقیقات تعاونی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بین استان‌های ممتاز در بازه زمانی ۶ ماهه نخست امسال معرفی شده است.
جهاندیده تصریح کرد: هم‌اینک ۲ هزار و ۲۸۹ تعاونی در گرایش‌های خدماتی، سهامی عام، مرزنشینان، کشاورزی، صنعتی، معدنی و اتحادیه‌های تعاونی، صنایع دستی، فرش دستباف، تولیدکنندگان، تامین نیاز مصرف‌کنندگان، تامین نیاز صنوف توزیعی، تامین نیاز صنوف خدماتی، مسکن، حمل و نقل، اعتبار، عمرانی، فراگیر ملی، دهیاری و دانش بنیان در سیستان و بلوچستان فعالیت دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =