تصادف سواری با تریلر در تهران یک کشته داشت

تهران_ ایرنا_ به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران سرعت بالا و عدم کنترل موجب برخورد شدید خودرو سواری تویوتا با تریلر باری در جاده مخصوص کرج و جان باختن راننده ۳۰ ساله این خودرو شد.

سید جلال ملکی روز پنجشنبه در این باره به ایرنا گفت: این حادثه ساعت ۲:۴۶ بامداد در مسیر شرق به غرب حوالی کیلومتر ۲۱ جاده مخصوص کرج رخ داد و در آن یک دستگاه خودرو سواری تویوتا با ۲ سرنشین به هنگام حرکت و بدلیل عدم تعادل با قسمت عقب یک دستگاه تریلر برخورد کرد و اتاقک این خودرو سواری متلاشی شد.

وی با بیان اینکه هر ۲ سرنشین در داخل خودرو محبوس بودند گفت: آتش نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات خودرو را برش دادند و هر ۲ سرنشین را از داخل خودرو خارج کردند.

به گفته ملکی؛ راننده خودرو بدلیل شدت جراحات وارده در این حادثه جان باخت و دیگر سرنشین نیز بدلیل مصدومیت شدید روانه بیمارستان شد.

وی سن این سرنشینان را حدود ۳۲ سال اعلام کرد و از رانندگان خواست در ساعت میانی در جاده ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

کارگاه تولید درب های چوبی در آتش سوخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در ادامه از حادثه آتش سوزی کارگاه تولیدی و انبار درب های چوبی در  روستای تورقوزآباد باقرشهر خبر داد و گفت: در این حادثه سوله ای ۷۰۰ متری طعمه آتش شد.

وی خاطرنشان کرد: بدلیل شدت آتش و حرارت بخش زیادی از سقف های این سوله تخریب شد.

ملکی یادآور شد: در این حادثه بفردی آسیب نرسید اما حجم زیادی از درهای چوبی ساخته شده در آتش سوخت.

وی علت این آتش سوزی را در دست بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد.

انفجار منزل مسکونی در تهرانپارس ۲ مصدوم داشت

 سخنگوی سازمان آتش‌نشانی همچنین از انفجار و مصدومیت یک مادر و پسر در یک منزل مسکونی در تهرانپارس خبر داد و گفت: این انفجار بدلیل نشت گاز شهری روی داد.

وی درباره جزییات بیشتر این حادثه به خبرنگار ایرنا اعلام کرد: ساعت ۱۹:۳۵ شب گذشته حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی در تهرانپارس، خیابان استخر، خیابان جهان‌تاب به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام و بلافاصله ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان ۳ طبقه قدیمی‌ساز با واحدهای ۷۰ الی ۸۰ متری بود که در طبقه آخر این ساختمان یک انفجار بزرگ روی داده بود که بدلیل شدت انفجار موجب ریزش دیوارها و پنجره های این واحد مسکونی شده بود.

وی خاطر نشان کرد: در زمان انفجار  یک زن ۳۰ ساله و  پسر بچه ۷ ساله در این واحد حضور داشتند که دچار مصدومیت های جزیی و شوک شده بودند که جهت درمان تحویل عوامل اورژانس شدند.

ملکی با بیان اینکه این انفجار منجر به شعله وری نشده بود گفت: آتش نشانان به جهت پیشگیری از حوادث احتمالی ساکنان دو طبقه دیگر را نیز تخلیه کردند و به این عملیات پایان دادند.

وی علت این نشت گاز شهری و انفجار را تحت بررسی کارشناسان آتش نشانی اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =