۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۵۵
کد خبرنگار: 1056
کد خبر: 83529093
۰ نفر

برچسب‌ها

بورس تهران بار دیگر عضو هیات مدیره فیاس شد

تهران - ایرنا - بورس تهران در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپا آسیایی (فیاس)، بار دیگر به عضویت هیات مدیره این فدراسیون درآمد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپا آسیایی که در عمان برگزار شد، بورس های مسقط، مصر، آتن، ارمنستان، فرابورس، فلسطین، بخارست، قزاقستان، سوریه، سپرده گذاری مرکزی ایران، سپرده گذاری مصر، سپرده گذاری مسقط و بانک بازسازی و توسعه اروپا  (EBRD) حضور داشتند.
براساس این گزارش در نشست سالانه فیاس، بورس تهران ضمن معرفی خود، برنامه های بازاریابی جدیدی را به منظور ارتقا و توسعه این فدراسیون ارایه و پیشنهاد تاسیس واحد بازاریابی با مدیریت این بورس را مطرح کرد.  
همچنین در این رویداد، برای جایگزینی سه عضو فیاس شامل فرابورس ایران، بورس های ابوظبی و قبرس که دوره دو ساله عضویت هیات مدیره خود را سپری کرده بودند، رای گیری انجام شد و بورس تهران به عنوان قدیمی ترین عضو فدراسیون که در نشست سال گذشته در ابوظبی جایگاه خود را در هیات مدیره فدراسیون از دست داده بود، موفق شد با برنامه‌ریزی و تمرکز، رای قاطع اعضا را برای بازگشت به کرسی هیات مدیره فیاس کسب کند.
نشست بعدی این فدراسیون برای برگزاری مراسم بیست و پنجمین سال تاسیس فیاس به میزبانی بورس آتن در یونان برگزار خواهد شد.

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha