۲۰۰ تن کالای قاچاق در تهران امحا شد

تهران- ایرنا- دبیر کمیسیون هماهنگی، برنامه‌ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: ۲۰۰ تن کالای قاچاق فاسد شده و غیرقابل مصرف انبار تملیکی استان روز چهارشنبه با حضور مسئولان ذیربط امحا شد.

سید مهدی محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، ارز ریالی این کالاها را یک و نیم میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: این کالاها شامل مواد غذایی، دارویی و… بود.

وی ادامه داد: از سال ۹۵ تا ۹۷ انواع کالاهای قاچاق به ارزش حدود یک هزار میلیارد تومان در انبار اموال تملیکی استان تهران دپو (انبار) شده که برخی از پرونده‌های آنها بدون نتیجه باقی مانده بود.

محمدی، لوازم خانگی، پوشاک، مواد غذایی، گوشی تلفن همراه، پوشاک، دارو و… را از جمله کالاهای قاچاق دپو شده در انبار اموال تملیکی استان تهران برشمرد.

به گفته وی، جلسات متعددی با حضور استاندار تهران، اعضای شورای تامین استان، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، نمایندگان دادستانی، تعزیرات حکومتی، اعضای کمیسیون برنامه ریزی و هماهنگی در سازمان جمع آوری و اموال تملیکی برای تعیین و تکلیف این کالاهای قاچاق برگزار شده است.

دبیر کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران بیان کرد: تاکنون اقدامات بسیار خوبی برای تعیین و تکلیف کالاهای قاچاق در انبارهای تملیکی صورت گرفته و میزان مواد غذایی و کالاهای مصرفی نیز احصا شده است.

محمدی خاطرنشان کرد: از این پس کالاهای قاچاق پس از ضبط سریع تعیین و تکلیف می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =