شیری: برای رسیدن به پیراهن تیم ملی پا پس نمی‌کشم

تهران- ایرنا- مدافع کناری تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای رسیدن به پیراهن تیم ملی پا پس نمی‌کشم و تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا دوباره افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی نصیبم شود.

مهدی شیری روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برتری پرسپولیس در برابر پیکان در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: بعد از وقفه‌ای که در لیگ افتاد مهم‌ترین مساله سه امتیاز بود، پیکان حریف دست و پا بسته‌ای نبود و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشت اما ما هم توانستیم با ارائه عملکردی خوب به هدفمان که کسب سه امتیاز بود برسیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد وقفه‌ای که در لیگ افتاد به نفع پرسپولیس بود، افزود: چنین وقفه‌هایی در لیگ تیم‌ها را اذیت می‌کند به ویژه تیم‌هایی که در حال پیشرفت هستند اما (گابریل) کالدرون برنامه منظمی برای این تمرینات در نظر گرفته بود تا آمادگی تیم حفظ شود و شرایط خوبی داشته باشیم.

مدافع کناری تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار پیش روی سرخپوشان برابر شاهین شهرداری بوشهر اضافه کرد: شاهین تیم خوبی است اما ما به هر بازی در لیگ به چشم یک فینال نگاه می‌کنیم و برای موفقیت به زمین می‌رویم، از آمادگی خوبی هم برخوردار هستیم و آماده‌ایم با ارائه بازی زیبا نتیجه لازم را بگیریم و دست پر از بوشهر بازگردیم.

وی در مورد اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را مقابل شاهین از پیش برنده می‌دانند، اضافه کرد: به هیچ وجه اینطور نیست و در لیگ حریف آسانی وجود ندارد، ما می‌دانیم با تیم قوی و خوبی بازی داریم که از بازیکنان خوبی هم برخوردار است اما هدف ما در این بازی پیروزی است و با تمام توان به میدان می‌رویم تا نتیجه خوبی به‌دست آوریم.

وی در خصوص اینکه در اردوی قبلی تیم ملی غایب بود، گفت: پوشیدن پیراهن تیم ملی افتخار بزرگی است، می‌دانم که برای دعوت به تیم ملی راه سختی را پیش رو دارم. تمام تلاشم را به کار می‌گیرم تا دوباره این افتخار نصیبم شود و پیراهن تیم ملی را بر تن کنم و برای این هدف هرگز پا پس نخواهم کشید.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha