۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۰۲
کد خبرنگار: 2836
کد خبر: 83528823
۰ نفر

برچسب‌ها

راه یافتگان به دور نهایی جشنواره داستان کوتاه نارنج معرفی شدند

شیراز-ایرنا-اسامی ۱۰۰ نویسنده‌ راه‌یافته به دور دوم و نهایی هفتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج منتشر شد.

دبیر هفتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: اسامی این نویسندگان در سایت نارنج به نشانی www.dastannaranj.ir  قرار داده شده است.

محمد بادپر با بیان اینکه در این دوره نسبت به دوره‌ قبل، تعداد بیشتری از داستان‌ها به مرحله‌ نهایی راه پیدا کرده است، افزود: این موضوع نشان می‌دهد کیفیت داستان‌های ارسالی در این دوره نسبت به دوره‌ گذشته ارتقا یافته است.

وی ادامه داد: داوران اولیه این دوره که در روز اختتامیه معرفی می‌شوند، همگی از نویسندگان خوب و جوان کشور و از شهرهایی از جمله مشهد، شهرکرد، تهران، اسفراین و جهرم هستند.

بادپر افزود: داوران نهایی این دوره نیز از سرشناس‌ترین نویسندگان کنونی کشور هستند که به خاطر رعایت برخی از موارد در روز اختتامیه معرفی خواهند شد.

او بیان کرد: رویکرد دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج یک نگاه ملی است و امیدواریم با پیشینه‌ای که دارد، بتواند در حوزه‌ داستان کوتاه مفید واقع شود.

دبیر هفتمین دوسالانه داستان کوتاه نارنج افزود: آیین اختتامیه این دوره از جشنواره با حضور نویسندگان سرشناس کشور اواخر آذرماه ۹۸ به میزبانی جهرم برگزار خواهد شد.

دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج برای نخستین بار در سال ۱۳۸۶ به همت کارگاه داستان باران، انجمن اهل قلم و حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم استان فارس برگزار شد.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =