سعیدی: کمیته ملی المپیک توجه ویژه‌ای به بازی‌های ساحلی دارد

تهران- ایرنا- سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک با بیان اینکه کمیته بین المللی المپیک توجه ویژه‌ای به بازی‌های ساحلی دارد، اظهار داشت: امیدواریم در دوره‌های بعدی بتوانیم با شرکت‌کنندگان بیشتری در این مسابقات حاضر شویم و به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

کیکاووس سعیدی با ارائه گزارشی از مسابقات جهانی بازی‌های ساحلی به میزبانی قطر اظهار امیدواری کرد که ایران در دوره‌های بعدی با تیم‌های بیشتری در این رقابت‌ها شرکت کند.

وی گفت: کاروان ایران با چهار رشته در اولین رویداد جهانی بازی‌های ساحلی حاضر شد که در این مسابقات ۹۷ کشور شرکت کرده بودند.
سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک با اشاره به سطح بالای این دوره از مسابقات، میزبانی قطر را بسیار خوب توصیف کرد.

سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک در مورد وضعیت تیم‌های شرکت کننده از ایران در این مسابقات توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: در کشتی فقط ما یک سهمیه داشتیم که با «وایلد کارت» در مسابقات حضور پیدا کرد و همین یک نفر نیز توانست همه حریفانش را ضربه فنی کند.

سعیدی افزود: در کاراته نیز بانوی ما با همه نامداران جهان مبارزه کرد و در عین شایستگی مدال نقره را به دست آورد.

وی بیان کرد: کاروان ما در رده بندی در مجموع عنوان نهم را به دست آورد که با توجه به تعداد کم شرکت‌کنندگان ما نیز این رتبه قابل قبول است.

سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری و نتایج اجلاس آنوک در حاشیه این بازی‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: شخص توماس باخ نیز حضور داشت و از کشورمان نیز سیدرضا صالحی امیری نیز در این جلسه شرکت کرد.

وی ادامه داد: در حاشیه این مراسم رییس کمیته المپیک کشورمان توانست ۶ ملاقات با روسای کمیته‌های المپیک دیگر کشورها داشته باشد و نتایج خوبی هم از این نشست‌هابه دست آمد.

کیکاووس سعیدی با اشاره به این موضوع که کمیته بین المللی المپیک توجه ویژه‌ای به بازی‌های ساحلی دارد بیان کرد که امیدواریم با حضور حداکثری ورزشکاران‌مان در رشته‌های مختلف بتوانیم به نتایج بهتری دست پیدا کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =