لاریجانی کسب مقام قهرمانی تیم ملی ووشو را تبریک گفت

تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی کسب مقام قهرمانی سانداکاران تیم ملی ووشو در رقابت‌های جهانی بزرگسالان در هر دو بخش زنان و مردان را تبریک گفت.

به گزارش اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس، علی لاریجانی روز چهارشنبه در این پیام تصریح کرد: کسب مقام قهرمانی سانداکاران تیم ملی ووشو در رقابت های جهانی بزرگسالان در هر دو بخش زنان و مردان موجب شادی و مسرت شد.

وی در این پیام خاطرنشان کرد: این دستاورد درخشان جهانی که بهترین نتیجه در طول تاریخ ورزش رزمی ووشو در کشورمان است، بار دیگر جلوه‌ای از قدرت‌آفرینی جوانان این ملت رشید را به رخ جهانیان کشید.
رئیس مجلس شورای اسلامی در این پیام ضمن تبریک این موفقیت به مردم شریف ایران، ورزشکاران، مربیان و مسئولان تیم ابراز امیدواری کرد که همواره شاهد درخشش جوانان کشورمان در تمامی عرصه ها باشیم.

به گزارش ایرنا، تیم ملی ووشوی ایران با کسب هشت مدال طلا از هشت فرصت ضمن کسب عنوان قهرمانی، بهترین نتیجه خود در تاریخ ادوار رقابت‌های جهانی را رقم زد.

پانزدهمین دوره رقابت‌های ووشوی قهرمانی بزرگسالان جهان از روز یکشنبه با حضور نمایندگان ۱۰۲ کشور در شهر شانگهای چین آغاز شد و امروز (چهارشنبه) به اتمام رسید. در پایان این رقابت ها، تیم ایران در بخش‌ساندا (زنان و مردان) با کسب هشت مدال طلا و ثبت موفقیتی چشمگیر برای دومین دوره متوالی به عنوان قهرمانی دست یافت و چین که مهد این رشته محسوب می‌شود را در خانه‌اش شکست داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =