۲ اتفاق جالب در آخرین بازی استقلال؛ طلسم‌شکنی کاپیتان و خوش‌یمنی مجدد یک ورزشگاه

تهران- ایرنا- وریا غفوری بعد از ۳۶۵ روز موفق شد بار دیگر از روی نقطه پنالتی برای استقلال گلزنی کند.

تیم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر با نتیجه چهار بر صفر از سد میزبان خود سایپا گذشت و به دومین پیروزی متوالی خود در این فصل از مسابقات لیگ دست پیدا کرد.

این نتیجه در حالی رقم خورد که آبی‌پوشان تهرانی بعد از مدت‌های مدید، موفق شدند به حریف خود چهار گل بزنند. آخرین بار در هفته شانزدهم لیگ هجدهم بود که استقلال با هدایت وینفرد شفر از سد دیگر تیم خودروساز تهرانی یعنی پیکان گذشت. نکته جالب توجه این است که بازی مذکور نیز همانند جدال دوشنبه، در ورزشگاه شهدای شهر قدس به انجام رسیده بود. در آن مسابقه ایسما، مرتضی تبریزی، میلاد زکی پور و وریا غفوری موفق به گلزنی شدند که از این جمع تنها غفوری توانست بار دیگر دروازه حریف را باز کند. حالا آبی ها بعد از ۲۵۵ روز به پیروزی چهار گله دست پیدا کردند.

غفوری در بازی برابر سایپا گل سوم تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. گل او در حالی رقم خورد که استقلال پنج پنالتی اخیر خود را در مسابقات مختلف از دست داده بود و خود غفوری نیز ۲ پنالتی آخر خود را مقابل تیم‌های سپیدرود و پارس جنوبی جم به هدر داده بود. وریا پیش از این دو پنالتی و در تاریخ ۲۷ مهرماه ۱۳۹۷ توانسته بود به همین سایپا در ورزشگاه تختی و در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر از روی نقطه پنالتی گل بزند اما بعد از آند در این امر ناکام بود تا اینکه بعد از ۳۶۵ روز و بعد از یک ساله شدن این طلسم بار دیگر مقابل سایپا گلزنی کرد.

استقلال در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر روز جمعه از ساعت ۱۹ میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =