۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۷
کد خبرنگار: 2843
کد خبر: 83528400
۰ نفر

برچسب‌ها

 سرگذشت گلوله توپ بدون مشتری، بدون خطر، بدون نگرانی

شیراز- ایرنا- هنگامی که گلوله توپ ۱۰۶ میلیمتری به خریدار ضایعات آهن عرضه شد، او از خریدش خودداری کرد و فروشنده هم آن رابه جوی آب کنار دروازه اصفهان شیراز سپرد؛این گلوله یا مرمی توپ را یکی از پاکبانان یافت و موضوع را به پلیس گفت.

روایت سرهنگ کاووس محمدی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی پلیس که چهارشنبه اول آبان ۹۸ با ایرنا گفت و گو کرد حاکی است که ماموران یگان چک و خنثی در نیروی انتظامی استان فارس به محل اعزام شدند و این پس مانده سلاح را به مرکز پلیس بردند تا بررسی‌های بیشتر صورت گیرد. 
او این را هم گفت که پخش کلیپی در فضای مجازی از این باقیمانده گلوله توپ  ۱۰۶ میلیمتری نگرانی هایی را برای مردم ایجاد کرد.


سرهنگ محمدی با تاکید بر اینکه این گلوله حاوی مواد منفجره و خطرناک نبوده، ادامه داد:‌ بنابر تحقیقات انجام شده یکی از افرادی که هویتش هنوز ناشناخته است و ضایعات را از سطح شهر جمع آوری می کرده این مرمی بدون مواد منفجره را به یکی از محل های دپو ضایعات فلزی اطراف دروازه اصفهان شیراز برای فروش برده بود که مالک این ضایعاتی آن را نخرید و به همین دلیل فروشنده آن را در جوی آب کنار این دروازه رها کرد. 
معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس عنوان کرد: فیلم پیدا شدن این گلوله توپ را یکی از شهروندان ثبت و در روزهای اخیر در فضای مجازی منتشر کرده است که شهروندان بدانند جای هیچ گونه نگران در مورد این پس مانده سلاح وجود ندارد.
مشخص نیست این مرمی توپ از کجا پدیدار شده و چگونه سر از این مکان در آورده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط