پیشرفت روزافزون ما مدیون تلاش‌های جهادگونه پیشکسوتان و بازنشستگان است

تهران- ایرنا- رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش با اشاره به مقام و جایگاه پیشکسوتان و بازنشستگان در ارتش گفت: پیشرفت روزافزون ما مدیون تلاش‌های جهادگونه پیشکسوتان و بازنشستگان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین محمد مظفری‌نژاد روز چهارشنبه در آئین تجلیل از کارکنان، بازنشستگان و پیشکسوتان عقیدتی سیاسی منطقه یکم امامت نیروی دریایی ارتش در بندرعباس با بیان حدیثی از امام حسن عسکری (ع)، به راهپیمایی عظیم اربعین حسینی اشاره کرد و اظهار داشت: مومن دارای پنج نشانه است که یکی از آنها زیارت اربعین حسینی است. خوشا به سعادت کسانی که در این روزهای خاص به زیارت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) شتافتند.

وی نقش پیشکسوتان و بازنشستگان در ارتش را بسیار پررنگ و تاثیرگذار برشمرد و عنوان کرد: این عزیزان با تلاش‌های مجاهدت‌گونه خود موجب پیشرفت روز افزون این سازمان شدند و امروز جوانان وام‌دار تلاش‌های این عزیزان هستند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی دریایی ارتش احترام و تکریم بازنشستگان را رسالت تمامی افراد جامعه، نهادها و سازمان‌ها عنوان کرد و افزود: آنان در کمال صداقت و سخت‌کوشی، بهترین سال‌های عمر خود را در سنگر خدمت به کشور گذرانده و اقتدار را برای میهن عزیزمان به ارمغان آورده‌اند.

حجت الاسلام مظفری نژاد اضافه کرد: در تکریم بزرگان همین بس است که پیامبر گرامی اسلام (ص) فرمودند: «برکت به بزرگان شماست» و لذا برکت به ثروت و قدرت نیست و چه بسیار افرادی که همه عمر خود را به مال اندوزی سپری کردند و بدون کوچکترین احساس شادی، خیری از زندگی نبردند ولی انسان با کمک کردن به بزرگان و دستگیری از آنها شادی و آرامش مضاعف را برای خود رقم می‌زند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =