۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۳۹
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83528280
۰ نفر

برچسب‌ها

رییس جدید هیات جودو استان کرمانشاه انتخاب شد

کرمانشاه- ایرنا- «حسین امیری» در مجمع انتخاباتی هیات جودو استان کرمانشاه با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب و معرفی شد.

مجمع انتخاباتی هیات جودوی کرمانشاه به ریاست آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون و با حضور رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر اعضای مجمع روز چهارشنبه در سرسرای شهید هادیان مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه برگزار شد.

در این مجمع، امیری تنهای کاندیدای باقی مانده در زمان رای گیری، موفق شد با کسب ۱۵ رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات جودوی استان کرمانشاه انتخاب شود.

افشین اخگر، سعید محمدی و مجید نادرپور پیش از آغاز رای گیری انصراف دادند و محسن نوحی، محمد اسدی و عباس عباسی دیگر کاندیداهای ریاست هیات جودو با عدم حضور انصراف خود را اعلام کردند.

حسین امیری پس از انتخاب به عنوان رئیس جدید هیات جودو کرمانشاه با قدردانی از حسن اعتماد اعضای مجمع به خاطر دادن رای اعتماد به وی، ابراز امیدواری کرد با کمک همه دلسوران این رشته، بتواند جودو را به جایگاه واقعیش برساند.

وی، برپایی دوره های آموزشی برای مربیان و داوران، اعزام تیم های جودو استان به مسابقات کشوری و منطقه ای و استفاده از تجربیات و نظرات پیشکسوتان را از جمله مهمترین برنامه های خود عنوان کرد.