مرور برنامه‌های تاکتیکی و آنالیز شاهین در دستور کار شاگردان کالدرون

تهران- ایرنا- بازیکنان پرسپولیس در حالی در تمرین امروز خود برنامه‌های کادر فنی را مرور کردند که پیش از آغاز این تمرین، آنالیز حریف پیش روی سرخپوشان (شاهین شهرداری بوشهر) ‌در دستور کار شاگردان گابریل کالدرون قرار گرفت.

سرخپوشان تمرین امروز (چهارشنبه) خود را از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه آغاز کردند. پیش از تمرین، جلسه آنالیز فنی برگزار شد و پس از آن، بازیکنان برای ۱۵ دقیقه در سالن بدنسازی تمرین کردند.

تمرین در زمین چمن با پاسکاری‌های کوتاه شروع شد و دروازه‌بان‌ها نیز تمرینات اختصاصی داشتند. پس از آن، فوتبال تحت فشار با دستورات و توصیه‌های سرمربی در دستور کار بود.

ضربات شروع مجدد، ارسال از جناحین و شوت‌زنی از دیگر برنامه‌های تمرین امروز بود که تا ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به طول انجامید.

سیامک نعمتی هم به روال روزهای قبل، اختصاصی تمرین کرد.

امروز طبق برنامه، کمال کامیابی‌نیا در ورزشگاه شهید کاظمی حاضر بود و تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی و بدنساز تیم دنبال کرد.

بشار رسن هم به خاطر مشکل تمدید گذرنامه همچنان در تمرین پرسپولیس غایب است.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در تشریح شرایط کمال کامیابی‌نیا گفت: روند درمان این بازیکن طبق برنامه پیش می‌رود. او بعد از گذشت ۲ ماه از جراحی به محل تمرینات برگشته است. وی یک روز در میان در ورزشگاه شهید کاظمی تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی انجام می‌دهد و در روزهایی که حضور ندارد، فیزیوتراپی را طبق برنامه انجام خواهد داد.

وی اضافه کرد: این روند تا ۲ هفته ادامه خواهد داشت. بعد از این زمان، شرایط او را بررسی و آزمایش می‌کنیم؛ اگر آماده بود، به بخشی از تمرینات گروهی اضافه خواهد شد. همین برنامه یک روز در میان ادامه پیدا می‌کند تا اطمینان حاصل شود که برای شرکت در تمرینات گروهی آماده است.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر از ساعت ۱۶:۴۵ روز جمعه در بوشهر مهمان شاهین شهرداری خواهد بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha