۴ مرکز فیزیوتراپی به مددجویان بهزیستی خدمات رایگان ارائه می‌دهند

کرمانشاه- ایرنا- معاون توانبخشی اداره‌کل بهزیستی کرمانشاه گفت: چهار مرکز فیزیوتراپی در شهرستان‌های کرمانشاه، پاوه و اسلام‌آبادغرب به مددجویان بهزیستی خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

نیلوفر اختیاری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، در خصوص عملکرد مراکز فیزیوتراپی که با بهزیستی همکاری می کنند، گفت: یک واحد فیزیوتراپی در مرکز دولتی شهید ادبیان بهزیستی واقع در کرمانشاه و یک مرکز جامع الهیه واقع در شهرک بهداری- جنب پارک قائم است که این ۲ مرکز هر روز صبح از ساعت هشت تا ۱۴ بعدازظهر به جامعه هدف بهزیستی و شهروندان دیگر خدمات لازم را ارائه می دهند.

اختیاری ادامه داد: مراکز شهید ادبیان و جامع الهیه کرمانشاه برای خدمات دهی به بیماران مجهز به دستگاه های مدرن الکتروتراپی و مگانوتراپی هستند.

این مسوول ادامه داد: مرکز فیزیوتراپی اسلام‌آبادغرب نیز واقع در روبروی بیمارستان امام این شهرستان با تجهیزات مناسب از ساعت هشت تا ۱۴ بعدازظهر به شهروندان خدمات ارائه می دهد.

اختیاری از مرکز فیزیوتراپی شهرستان پاوه به عنوان چهارمین مرکز فیزیوتراپی استان یاد کرد.

وی اضافه کرد، هرکدام از این مراکز روزانه به ۱۵ تا ۱۶ مددجو رایگان ارائه خدمت می کنند و تعرفه آن ها برای مردم عادی با نرخ دولتی است.

۱۵۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه در قالب ۶۳ هزار خانوار زیرپوشش بهزیستی هستند که یک هزار و ۱۰۴ نفر از معلولان، سالمندان و بیماران روانی در مراکز شبانه روزی بهزیستی قرار دارند.
نزدیک به پنج هزار نفر از مردم استان کرمانشاه هم اکنون پشت نوبت دریافت خدمات از بهزیستی هستند.