خیر تهرانی با کمک ۳۰۰ میلیون تومانی ۱۱ زندانی جرائم غیرعمد را آزاد کرد

تهران- ایرنا- ستاد دیه استان تهران اعلام کرد: یک خیر تهرانی با مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان توانست ۱۱ نفر از مددجویان این استان تهران را که به دلیل جرائم غیرعمد در زندان به سر می بردند،‌ آزاد کند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی ستاد دیه استان تهران مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اظهار داشت: هموطن نیکوکار تهرانی با مبلغ ۳۰۰ میلیون تومانی توانست ۱۱ نفر از مددجویان استان تهران را از زندان آزاد کند.

مدیر نمایندگی ستاد خاطر نشان کرد: این خیر نیکوکار تهرانی با پرداخت این مبلغ توانست این زندانی های جرائم غیرعمد را که سال ها در زندان تحمل حبس می کردند و شرایط مالی نامناسبی داشته اند، از زندان آزاد کرده و به آغوش خانواده باز گرداند.

رحمانی با بیان اینکه صدها زندانی جرائم غیرعمد نگران چگونه گذران زندگی همسر و کودکانشان هستند، عنوان کرد: کمک خیرین و گذشت شاکیان در جرائم غیرعمد نه تنها باعث آزادی یک فرد بلکه موجبات نجات خانواده زندانی و همچنین پیشگیری از آسیب های اجتماعی و فرهنگی برای جامعه می شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی خیرین افزود: نیکوکاران جهت آزادی زندانیان غیرعمد می توانند به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران به نشانی http://tehipro.ir مراجعه و با فعالیت های این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمک های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =