ودیعه‌گذاران حج تمتع برای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند

یزد- ایرنا- مدیر حج و زیارت یزد گفت: افرادی که قبض ودیعه‌گذاری حج تمتع دارند بایستی نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه رزرو حج به نشانی reserve.haj.ir  اقدام کنند.

علی اصغر شریفی زارچی روزچهارشنبه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا افزود: برای ساماندهی اولویت‌ها، اطلاعات و ارتباطات، دارندگان قبض حج تمتع باید اطلاعات شخصی خود را اصلاح و به‌روز رسانی کنند که هدف از آن ساماندهی کلی اولویت‌های باقی مانده در نوبت تشرف به حج، برقراری ارتباطات بعدی سازمان حج و زیارت با ودیعه‌گذاران و اطلاع‌رسانی نسبت به اولویت‌ها و برنامه‌های آموزشی است. 

مدیر حج وزیارت یزد خاطرنشان کرد: ودیعه‌گذاران حج تمتع می‌توانند با مراجعه به سامانه رزرو حج یا مراجعه به دفاتر خدمات زیارتی دارای مجوز با پرداخت مبلغ پنجاه هزار ریال نسبت به تکمیل اطلاعات فردی خود، اقدام کنند.

وی یادآور شد: این فراخوان به معنی اعلام اولویت‌های حج سال آینده نیست و اولویت‌های تشرف به حج سال ۹۹ به تناسب سهمیه تعیین شده از سوی عربستان و به ترتیب زمان ثبت نام زائران در بانک‌های عامل در بازه زمانی مناسب اعلام می‌شود.

امسال ۲۷ کاروان با چهار هزار و پنج نفر زائر برای حج تمتع از استان یزد به سرزمین وحی اعزام‌شدند که از لحاظ تعداد زائر یکهزار نفر و از نظر تعداد کاروان، پنج کاروان بیشتر از سال گذشته بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =