۱ آبان ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۰
کد خبرنگار: 2243
کد خبر: 83527530
۰ نفر

برچسب‌ها

 اعضای باندکلاهبرداری در فردیس دستگیر شدند

کرج - ا یرنا - فرمانده انتظامی شهرستان فردیس استان البرز اعلام کرد که سه عضو باند کلاهبرداری که با تماس تلفنی با شهروندان و اعلام اینکه شما برنده کمک هزینه عتبات عالیات شده اید آنها را به پای دستگاه «ای .تی .ام » کشانده و اقدام به خالی کردن حساب های مردم می کردند، دستگیر شدند.

سرهنگ بیژن جنتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت یک فقره پرونده از کلانتری ۱۱ مرکزی فردیس مبنی بر اینکه ۲ خانم با کارت عابر بانک دیگران در یک طلا فروشی این شهرستان اقدام به خرید مقدار قابل توجهی سکه و طلا کرده اند، رسیدگی به پرونده در دستور کار شعبه مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فردیس قرار گرفت.

در بررسی اولیه مشخص شد متهمان از سارقان و کلاهبرداران سابقه دار هستند که با ۱۲ کارت بانکی مختلف اقدام به خرید مقدار قابل توجهی طلا و سکه کرده اند.

کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند متهمان با همدستی یک نفر دیگر که از کلاهبرداران حرفه ای و سابقه دار است با شهروندان تماس گرفته و با بیان اینکه از رادیو جوان تماس گرفته اند و شما برنده عتبات عالیات شده اید با شیوه متقلبانه ای مالباختگان را به پای دستگاههای عابر بانک کشانده و اقدام به انتقال موجودی کارت این افراد به کارت های بلاصاحب می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: پلیس در ۲ عملیات جداگانه ۲ خانم و یک مرد کلاهبردار را در شهرستان فردیس دستگیر کرد.

جنتی افزود: متهمان در ابتدا منکر هر گونه کلاهبرداری بودند اما در مواجهه با مدارک و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشوده و به ۱۲ فقره کلاهبرداری با شیوه یاد شده اقرار کردند.

وی اضافه کرد: با تلاش ماموران همه مالباختگان شناسایی شده و تحقق بر روی این پرونده برای کشف کلاهبرداری های بیشتر ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =