حوادث رانندگی در جاده سرچم چهار کشته برجای گذاشت

اردبیل _ ایرنا _ در اثر وقوع ۲ حادثه خونین رانندگی در جاده ارتباطی اردبیل - خلخال - سرچم چهار نفر کشته شدند.

به گزارش ایرنا ،در حادثه اول که امروز در سه راهی پیرزمان در ۴۰ کیلومتری اردبیل رخ داد، شدت برخورد یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه کامیون منجر به کشته شدن راننده پژو شد.

در حادثه دوم نیز که عصر سه‌شنبه در حوالی روستای خلفلو در جاده اردبیل - سرچم رخ داد، در اثر برخورد کامیون با یک دستگاه اتوبوس خطوط مسافربری اردبیل - تهران و برخورد آن با یک دستگاه وانت نیسان در مسیر مخالف حرکت اتوبوس ۲ نفر از سرنشینان نیسان جان باخته و یک سرنشین اتوبوس نیز کشته شد.

سرهنگ علیرضا صحبتی ، فرمانده پلیس راه اردبیل - خلخال شب چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: علت حادثه رانندگی برخورد کامیون با سواری پژو ۴۰۵ در سه راهی پیرزمان در جاده اردبیل - سرچم انحراف به چپ کامیون در هنگام سبقت می‌باشد.

وی اظهارداشت: علت حادثه برخورد اتوبوس با نیسان وانت نیز برخورد کامیون هم مسیر به پشت اتوبوس و پرت شدن این وسیله نقلیه مسافربری به سمت جلو ، انحراف از مسیر و برخورد شاخ به شاخ آن با نیسان وانت در لاین مخالف جاده است.

او افزود: این حوادث چهار مصدوم داشت که به مراکز درمانی استان انتقال یافتند.

او با اشاره به افزایش تردد کامیون و اتوبوس در مسیر ارتباطی اردبیل - خلخال - سرچم همراه با فقدان زیرساخت‌های لازم در این جاده ارتباطی پرترافیک استان، گفت: در حالی که ۸۰ درصد ترافیک این مسیر را وسایط نقلیه حمل بار و مسافر تشکیل می‌دهد جاده فعلی جوابگوی این حجم از ترافیک نبوده و مستلزم ایجاد زیرساخت لازم از جمله افزایش عرض راه و ۲ بانده کردن جاده است.

شب گذشته نیز در اثر شدت برخورد ۲ دستگاه سواری با یکدیگر در سه راهی گنجگاه مسیر ارتباطی اردبیل - خلخال یک نفر جان باخت.

جاده سرچم ۱۷۸ کیلومتر طول دارد که حدود ۵۰ کیلومتر از آن در منطقه کوهستانی قرار دارد. این جاده در سال ۹۰ به بهره‌برداری رسیده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =