تفتیان: آب و هوایی نامساعد شرایط مسابقه را برای ما سخت کرد

تهران- ایرنا- ملی‌پوش دوی ۱۰۰ متر که مدال طلای بازی‌های نظامیان جهان را کسب کرد، گفت: رقیبان سختی را در این بازی‌ها داشتم و از همه مهمتر آب و هوای نامساعد شرایط مسابقه را برای ما دشوار کرده بود.

«حسن تفتیان» سه‌شنبه شب در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: توانستم مدال طلا را در رشته ۱۰۰ متر که یکی از مهم ترین رشته‌های دو و میدانی است، کسب کنم و مهم‌تر از همه این مدال به اسم ایران ثبت شد.

وی افزود: رقیبان سختی را در این بازی‌ها داشتم. ۳ نفر از کسانی که در این مسابقات شرکت کرده بودند رکورد زیر ۱۰ ثانیه را داشتند. شرایط مسابقه برعکس ۲ روز قبلی که در اینجا تمرین کردیم، مقداری نامساعد بود. امروز هم بارندگی و هم سردی هوا کار را برای همه سخت کرده بود وهمین امر سبب شد که بیشتر دونده‌ها رکوردهای خوبی ثبت نکنند.

ملی‌پوش دو و میدانی ایران ادامه داد: خدا را شکر که توانستم با رکورد ۱۰ ثانیه و ۲۴ صدم ثانیه مدال طلا را کسب کنم. رقیبان دیگرم که در این رقابت‌ها جایگاه دوم وسوم را از آن خود کردند، از فرانسه و بزریل بودند. ازکشورهای بحرین و کره نیز دو و میدانی کاران خوبی حضور داشتند.

تفتیان یادآور شد: مهم‌ترین مسابقه پیش روی من بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و کمتر از ۱۰ ماه زمان دارم تا برای این مسابقات آماده شوم و امیداورم برنامه‌ها خوب پیش برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =