مسابقات مهارت‌های فنی شرکت های آبفای خراسان در نیشابور برگزار شد

مشهد- ایرنا- مرحله نهایی نخستین دوره مسابقات مهارت‌های فنی و تخصصی شرکتهای آب و فاضلاب خراسان رضوی امروز در اردوگاه شهید رجایی باغرود نیشابور برگزار شد.

مدیرکل دفتر نظارت بر بهره‌برداری آب و فاضلاب کشور در حاشیه این مسابقات در جمع خبرنگاران گفت: این مسابقات در سه سطح استانی، بلوکی و کشوری در پنج رشته تعمیرات خطوط لوله، نصب انشعابات آب، نصب انشعابات فاضلاب، آزمون پارامترهای شیمیایی نمونه آب و عیب یابی مدارهای فرمان در تابلوهای برق برگزار شد.
سید علیرضا طباطبایی با اشاره به اینکه هر بلوک شامل چهار تا پنج استان می شود افزود: مرحله نهایی این مسابقات نیز یازدهم و دوازدهم دی ماه امسال همزمان با سالروز تاسیس شرکت های آب و فاضلاب به میزبانی اصفهان با همکاری یونسکو برگزار می شود.
وی اظهار داشت: این مسابقات باعث ایجاد نشاط، انتقال تجربیات و ارتقای سطح آگاهی از ضوابط فنی و استانداردها می شود.
معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: امروز ۲۶۸ نفر در قالب ۱۱۳ تیم از استان خراسان رضوی در این مسابقات حضور داشتند که در سه رشته تعمیرات خطوط، نصب انشعابات فاضلاب و آب به رقابت پرداختند.

مهدی جهان طلب افزود: در رشته تعمیرات خطوط به ترتیب شهرهای نیشابور، تربت حیدریه، سبزوار در رشته نصب انشعابات فاضلاب شهرهای سبزوار، نیشابور، گلبهار و در رشته نصب انشعابات آب شهرهای چناران، درگز و خلیل آباد مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
وی اضافه کرد: در ۶مرحله مقدماتی این مسابقات به میزبانی شهرستانهای تربت جام، تربت حیدریه، سبزوار، کاشمر و نیشابور در هر رشته هشت تیم انتخاب و از این تعداد دو تیم وارد مرحله بلوکی شدند و تیم‌های برنده به مسابقات کشوری در اصفهان راه خواهند یافت.
مرکز شهرستان ۴۵۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =