تیم فوتبال شهرداری آستارا حریف بوشهری را گلباران‌کرد

آستارا - ایرنا - تیم فوتبال شهرداری آستارا در سومین بازی خانگی در ششمین هفته مسابقات لیگ دسته‌ دوم کشور، با نتیجه چهار بر صفر بر امید گناوه بوشهر غلبه‌کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این دیدار عصر سه شنبه، زیر باران و با قضاوت عنایت قوچ کانلو، آرمان خدمتگزار و شهریار جباری از استان البرز در ورزشگاه وحدت آستارا ترتیب یافت و گل های تیم شهرداری آستارا را علیرضا ربیع زاده در دقیقه ۶، محمد آزاد طلب در دقیقه ۱۶، پژمان ثباتی در دقیقه ۵۰ و امیر پاکدل در دقیقه ۹۱ به ثمر رساندند.

تیم شهرداری آستارا در این مسابقات سه برد، دو باخت و یک مساوی کسب کرده و با ۱۰ امتیاز در رده چهارم گروه خود قرار گرفته است و در هفته هفتم لیگ دسته دوم کشور، مهمان تیم شهید قندی یزد خواهد بود.

باشگاه فوتبال شهرداری آستارا برای حضور موفق در لیگ دسته دوم کشور، با حسن اشجاری بازیکن سابق تیم ملی به عنوان سرمربی، قرارداد همکاری بسته است. 

در مسابقات لیگ دسته دوم کشور، ۲۸ تیم در قالب ۲ گروه ۱۴ تیمی رقابت می کنند و آستارا برای نخستین بار در این رقابت ها حضور دارد.

 شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در آن ساماندهی شده است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =