استاندارد بوشهر با ۲ مرکز آموزشی تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

بوشهر- ایرنا- اداره کل استاندارد بوشهر با جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی این استان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر روز سه‌شنبه در آیین امضای این تفاهم نامه‌ها گفت: توسعه و ترویج استانداردهای ملی و بین‌المللی در زمینه فعالیت‌های آزمایشگاهی و آموزشی در استان بوشهر با محورهای استفاده بهینه از توانایی‌های علمی، آموزشی و پژوهشی از هدف‌های امضای تفاهم‌نامه با جهاد دانشگاهی استان و جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعت شریف است.
محمدرحیم بهره‌مند افزود: همکاری در فعالیت‌های تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی مرتبط، برنامه‌ریزی و طراحی دوره‌های آموزشی، توسعه و ترویج فرهنگ استاندارد، برگزاری دوره‌های آموزشی و گردهمایی‌های علمی مرتبط، استانداردسازی کیفیت مواد، وسایل و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی، آموزش استانداردسازی مکان، وسایل و تجهیزات آموزشی و آزمایشگاهی از دیگر هدف‌های این تفاهم‌نامه سه‌ جانبه است.

وی توسعه آموزش‌های مهارتی و ارائه پروژه‌های تحقیقاتی و پژوهشی در امر استانداردهای اجتماعی، ترویجی و نظرسنجی‌های موردنیاز با توجه به توانمندی جهاددانشگاهی از دیگر محورهای این تفاهم‌نامه خواند.

بهره‌مند بیان کرد: همچنین امضای تفاهم‌نامه‌ با مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر با هدف آموزش و ترویج فرهنگ استاندارد، اجرای طرح‌های پژوهش محور در حوزه کشاورزی و زیرگروه‌های آن، اجرای تحقیقات مشترک و استفاده از توانمندی آزمایشگاه‌های همکار استاندارد امضا شده‌است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =