۳۰ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۳۷
کد خبرنگار: 837
کد خبر: 83527079
۰ نفر

برچسب‌ها

ظریف درگذشت دختر سفیر ایران در روسیه را تسلیت گفت

تهران - ایرنا - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در پیامی به مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو درگذشت فرزند وی را تسلیت گفت.

به گزارش روز سه شنبه اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، ظریف در پیام خود خطاب به مهدی سنایی افزود: خبر درگذشت فرزند گرامیتان موجب تاسف و تالم شد.

این پیام می افزاید: بدینوسیله مصیبت وارده را تسلیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می کنم.

علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران نیز با صدور پیامی درگذشت «عارفه سنایی» فرزند سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه را تسلیت گفت.

صالحی در پیام خود خطاب به مهدی سنایی آورده است: با دریغ و افسوس بسیار و با نهایت تاسف و تالم اطلاع یافتم که به حکم تقدیر الهی در غم فقدان فرزند دلبندتان فقیده سعیده عارفه سنایی به سوگ نشسته‌اید.

وی در این پیام افزود: اینجانب ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خاندان جلیل القدر سنایی به ویژه حضرتعالی و همسر گرامی از درگاه یگانه هستی بخش برای آن مرحومه مغفوره آرامش ابدی و رضوان الهی مسئلت می کنم.

همچنین رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت ناگهانی فرزند مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه را تسلیت گفت.

کاظم جلالی در پیام خود خطاب به سنایی آورده است: درگذشت ناگهانی فرزند دلبندتان مرحومه مغفوره سرکار خانم عارفه سنایی موجب تاثر و تالم خاط فراوان شد.

در پیام نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی آمده است: اینجانب این ضایعه تاسف برانگیز را به جنابعالی و خانواده مکرمتان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه ایزدمنان برای مرحومه مغفوره، رحمت و غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبری عظیم و اجری جزیل مسئلت دارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =