امام‌جمعه همدان: نگاه عادلانه در تقسیم امکانات ورزشی اعمال شود

همدان- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه همدان گفت: باید در تقسیم فرصت‌ها، امکانات و فضاهای حوزه ورزش نگاه عادلانه بین هیات‌ها وجود داشته باشد.

حجت السلام حبیب الله شعبانی موثقی روز سه شنبه در دیدار با جامعه ورزش استان همدان اظهار داشت: ورزش این استان در اغلب رشته‌ها سرشار از استعداد و سرآمد کشور است.

امام جمعه همدان ادامه داد: ظرفیت های بسیار خوبی در ورزش این استان وجود دارد که اغلب توانسته اند در سطوح ملی و بین المللی بدرخشند.

وی بیان کرد: برخی از رشته های ورزشی همدان رشد قابل توجه ای داشته اند اما رشته هایی هم به دلیل ضعف مدیریتی در هیات با افت مواجه شده اند.

امام جمعه همدان ادامه داد: همچنین نسبت به اختصاص منابع در ورزش همگانی و سهم ورزش های مدال آور اهتمام جدی صورت بگیرد.

وی افزود: برای پیشرفت بهتر ورزش استان باید در روستاها و محلات همدان به دنبال شناسایی استعدادها باشید نه اینکه به دلیل توجه به یک ورزش خاص، سایر استعدادها به دلیل نبود امکانات و فقر مالی از بین برود.

امام جمعه همدان ورزش یکی را از راه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانست و گفت: ورزش باید با هدف ایجاد شور و نشاط و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در بین مردم جامعه ترویج گردد تا نشاط اجتماعی حاکم شود.

وی با بیان اینکه اگر در ورزش یک هدف بزرگ داشته باشید، اثر بخش خواهد بود افزود: اگر ورزش بی هدف باشد فایده‌ای نخواهد داشت ولی هدف در ورزش، باید سبب پیشرفت فرد و کشور شود.

در این مراسم مدیران دستگاه ورزش، هیات ها، پیشکسوتان، مربیان و قهرمانان ورزشی همدان حضور داشتند.

همدان ۸۵ هزار ورزشکار در قالب ۴۸ رشته ورزشی دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =