۳۰ مهر ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۷
کد خبرنگار: 1209
کد خبر: 83527002
۰ نفر

برچسب‌ها

ناکامی جودکاران ایران در بازی‌های نظامیان جهان

تهران- ایرنا- ملی‌پوشان جودوی ایران در هفتمین دوره بازی‌های نظامیان جهان در بخش انفرادی و تیمی بدون کسب هیچ مدالی به کار خود پایان دادند.  

هفتمین دوره مسابقات نظامیان جهان (سیزم) به میزبانی شهر «ووهان چین» در بخش جودو در حالی به پایان رسید که ۹ نماینده جودو ایران در مسابقات انفرادی با حذف از گردونه رقابت‌ها از رسیدن به مدال بازماندند.

در ادامه این رقابت‌ها و در بخش تیمی، امروز (سه شنبه) تیم نیروهای مسلح ایران پس از غلبه بر مغولستان و میانمار، برابر تیم قدرتمند روسیه متوقف شد و در ادامه در گروه شانس مجدد، مقابل تیم ازبکستان شکست خورد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

نفرات اعزامی به این رقابت‌ها در وزن منهای ۶۶ کیلوگرم «محمد رضا صدیقی» و «قاسم نوری زاده»، در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم «پوریا شکری»، در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم «تورج چناری»، در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم «محمد کوهستانی» و «ایمان نیک اقبال»، در وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم «مجید حسنی»، در وزن مثبت ۱۰۰ کیلوگرم «حمیدرضا ملک زاده» و «مصطفی آهن فروش» اعضای تیم نیروهای مسلح ایران هستند.

«محمدحسن مجلسی» به عنوان سرمربی، «عزت الله صدیقی» به عنوان مربی، «علیرضا حسین زاده» به عنوان داور این تیم را همراهی کردند.

بازی‌های نظامیان جهان از ۲۵ مهر در ووهان چین در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =