کشف ۱۷ هزار دستگاه تجهیزات ماهواره ای در همدان

همدان- ایرنا- دبیر ستاد قاچاق کالا و ارز استانداری همدان گفت: ۱۷ هزار دستگاه تجهیزات ماهواره ای امسال در این استان کشف شده است.

حبیب مومیوند روز سه شنبه در در نشست اعضای کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان همدان اظهار داشت: ۱۴۰ میلیارد تومان کالای قاچاق هفت ماهه سالجاری کشف شده است که نسبت به زمان مشابه سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

وی اضافه کرد: در همین ارتباط سه میلیون و ۴۰۰ هزار نخ سیگار خارجی و قاچاق و ۷۰۰ تن مواد خوراکی و خشکبار امسال در همدان توقیف شده است.

دبیر ستاد قاچاق کالا و ارز استانداری همدان کشف ۴۵۰ هزار قلم دارو، ۱۶۱ هزار قلم لوازم آرایشی و ۷۵۲ هزار لیتر سوخت را از دیگر کشفیات سالجاری برشمرد.

مومیوند اظهار داشت: همچنین در این مدت ۱۲۰ هزار ثوب پوشاک، ۳۶ هزار قطعه لوازم یدکی خودرو و ۲۰ هزار دستگاه تجهیزات رایانه کشف و ضبط شده است.

وی با عنوان اینکه ۵۵۰ دستگاه ماینر کشف شده بیان کرد: مقرر شد سازمان صمت درباره نحوه و چگونگی دریافت مجوز این تجهیزات اطلاع رسانی کند.

دبیر ستاد قاچاق کالا و ارز استانداری همدان ابراز امیدواری کرد: همدان تا پایان سالجاری در جمع استان های برتر در حوزه برخورد با پدیده قاچاق کالا قرار گیرد.

مومیوند ادامه داد: نقش کمیسیون و دستگاه ها در زمینه برخورد با قاچاق کالا مشخص است که انتظار می رود مسئولان طبق وظایف عمل کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =