کشف ۹ کیلوگرم تریاک از ساک مسافر

همدان- ایرنا- رییس پلیس مبارزه با موادمخدر همدان گفت: ۹ کیلوگرم موادمخدر تریاک با لفافه از یک قاچاقچی در این شهر کشف شد.

سرهنگ هادی قزوینه‌ای روز چهارشنبه در تشریح این خبر بیان کرد: در پی تلاش‌های اطلاعاتی چند ماهه پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان بر روی یک باند تهیه و توزیع موادمخدر، قاچاقچی که در قالب مسافر اتوبوس بین شهری اقدام به انتقال مواد مخدر از استان تهران به همدان می‌کرد، شناسایی شد.

وی افزود: در یک اقدام سریع عملیاتی، نامبرده در اتوبوس بین شهری دستگیر و از داخل ساک وی، ۹ کیلوگرم تریاک با لفافه کشف و متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان یادآوری کرد: چهار هزار و ۲۵۴ نگهدارنده و معتاد به مواد مخدر و ۲ هزار و ۸۸۸ قاچاقچی، خرده فروش و توزیع کننده از ابتدای سالجاری تا پایان مهر امسال در این استان شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ قزوینه‌ای ادامه داد: ۷۷۸ طرح پاکسازی نقاط آلوده و جمع آوری خرده فروشان و معتادان متجاهر در این استان اجرا شده که ۴۹۶ طرح از این تعداد شامل جمع‌آوری معتادان و برخورد با خرده فروشان بوده است.

وی اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۵۰ باند تهیه و توزیع موادمخدر در استان منهدم و سه تن و ۳۰۰ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده است.

وی گفت: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر با روحیه جهادی و پرسنل خدوم انتظامی باعث شده که قاچاقچیان مواد مخدر نتوانند به راحتی به اهداف شوم و پلید خود برسند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =