ادارات پردیس موظف به پیشگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز هستند

تهران-ایرنا- فرماندار شهرستان پردیس گفت: شرکت عمران، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی موظف به پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز در منطقه صنعتی کمرد هستند.

عبدالعظیم رضایی روز سه شنبه در حاشیه نشست مقابله با ساخت و ساز غیر مجاز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مشکلات عمده ما در شهرستان های شمال شرق استان تهران ساخت و ساز غیر قانونی است.
وی افزود: در منطقه صنعتی کمرد با وجود تاکیدات و مراقبت ها شاهد ساخت و ساز غیر قانونی طی یکسال گذشته هستیم.
فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به اهمیت حفظ حقوق بین المال و جلوگیری از تخلفات، خاطر نشان کرد: جلسات متعددی برای مقابله با ساخت و ساز با حضور علیرضا آقاجری، دادستان شهرستان پردیس و سایر مسولین ادارات مرتبط برگزار شده است.

رضایی گفت: بخشی از منطقه صنعتی کمرد جزو مستثنیات است و بخشی که مربوط به منابع طبیعی بوده به شرکت عمران واگذار شده است.
وی افزود: شرکت عمران و منابع طبیعی موظف به حفظ و حراست منطقه و پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز در این منطقه صنعتی هستند.
فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به وظیفه اداره جهاد کشاورزی گفت: حفاظت از اراضی مستثنیات و مزروعی بر عهده این اداره است.
وی ادامه داد: بر اساس هماهنگی انجام شده، گروه های بازرسی، نظارت و پیشگیری با حمایت و همراهی نیروی انتظامی برای حفاظت از منطقه تشکیل شده است.
فرماندار شهرستان پردیس گفت: در این راستا تمامی گزارشات و پرونده ها به دادستانی ارسال و برخورد قانونی و در صورت لزوم با حکم قضایی قلع و قمع انجام شود.
رضایی گفت: موظف به ممانعت از سو استفاده افرادی هستیم که به بهانه تولید و اشتغال ورود غیر قانونی دارند و مقابله با آنها برای ما در اولویت قرار دارد.
شهرستان پردیس با بیش از ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =