نیازمند، نیازمندِ ۶۸ دقیقه برای شکستن رکورد تاریخی دروازه بان استقلال

تهران- ایرنا- پیام نیازمند در صورت بسته نگه داشتن دروازه‌اش تا دقیقه 68 بازی مقابل سایپا در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر می‌تواند رکورد سید حسین حسینی را در تعداد دقایق بسته نگه داشتن دروازه بشکند.

در لیگ هفدهم بود که سید حسین حسینی از هفته ششم به ترکیب اصلی استقلال راه پیدا کرد و مهدی رحمتی را به روی نیمکت نشاند. بعد از باخت به پرسپولیس در هفته دهم، حسینی شروع کرد به گل نخوردن. آنقدر ادامه داد تا در بازی هفته نوزدهم مقابل سایپا توسط رضا اسدی در دقیقه ۸۵ تسلیم شد. با این حال با ثبت رکورد ۸۷۲ دقیقه بالاتر از بهرام مودت، صاحب رکورد بیشترین دقایق بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ مسابقات فوتبال کشورمان شد.

به نظر می‌رسید که این رکورد مانند رکورد مودت تا سالیان سال در صدر باقی بماند و هیچکس نتواند به آن نزدیک شود اما اینطور نشد. جمعه این هفته، سپاهان باید در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سایپا برود. پیام نیازمند، دروازه بان ملی پوش طلایی پوشان که دست بر قضا بر سر دعوت شدن به تیم ملی با حسینی رقابت شدیدی دارد در صورت بسته نگه داشتن دروازه‌اش تا دقیقه ۶۸ می‌تواند رکورد سنگربان استقلال را بشکند؛ آن هم پس از ۶۵۱ روز یا به عبارتی یک سال و ۹ ماه و ۱۳ روز.

باید دید تیم ابراهیم صادقی می‌تواند بعد از چهار شکست پیاپی و سه بازی متوالی بدون گل زده، دست به کار بزرگی بزند و نیازمند را پیش از دقیقه ۶۸ تسلیم کند یا خیر. دروازه‌بان جوان تیم صدرنشین لیگ بعد از گلی که در دقیقه پنج هفته بیست و نهم لیگ هجدهم از پدیده مشهد و امین قاسمی نژاد خورد؛ دیگر گلی نخورد و حالا به رکورد ۸۰۵ دقیقه رسیده است. او مقابل تیم‌های استقلال خوزستان، شاهین شهرداری بوشهر، ماشین‌سازی تبریز، نفت مسجد سلیمان، فولاد خوزستان، پرسپولیس تهران، ذوب‌آهن اصفهان و گل‌گهر سیرجان گلی دریافت نکرد.

 نارنجی پوشان تهرانی اولین کلین شیت این فصل را در لیگ برتر به گلر استقلالی‌ها تقدیم کردند و حالا بار دیگر می توانند با گلزنی مقابل سپاهان پیش از دقیقه ۶۸ این دروازه‌بان را خوشحال کنند. اگر این اتفاق رخ ندهد باید منتظر تاریخ‌سازی پیام نیازمند و ثبت رکورد جدید باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =