موکب‌های مردمی در مهران تا جمعه پذیرای زائران است

ایلام - ایرنا - رییس کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین استان ایلام گفت: شماری از موکب‌های این ستاد تا روز جمعه هفته جاری از زائران اربعین حسینی پذیرایی خواهند کرد.

محمد علوی فر روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فعالیت موکب‌های ارتش و سپاه و آستان قدس رضوی تا روز جمعه در پایانه برکت ادامه دارد و از زائران پذیرایی خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت این ستاد از ۱۰ مهرماه تاکنون گفت: در این مدت روزانه بین ۱۵۰ تا بیش از ۲۲۰ هزار وعده غذایی شامل صبحانه، ناهار، شام و میان وعده بین زائران اربعین حسینی در مرز مهران توزیع شده است.

او ادامه داد: با توجه به حجم تردد زائران از مرز مهران خوشبختانه امسال مردم مشارکت گسترده و مطلوبی در خدمات دهی به زائران داشتند.

علوی فر با ذکر اینکه این خدمات از سوی ۸۰ موکب این کمیته واقع در مرز مهران ارایه شده، اظهار کرد: افزون بر این، در این موکب‌ها با چای، شربت، خرما و... از زائران  پذیرایی می‌شود.

رییس کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین استان ایلام گفت: همه امکانات موکب‌های این کمیته از محل مشارکت مردم خارج و داخل استان تامین و در مجموع ۱۸ استان با این ستاد همکاری داشته اند.

شهر مرزی مهران در ۸۵ کیلومتری جنوب غربی ایلام با داشتن مرز بین‌المللی، مهمترین و اصلی‌ترین مسیر تردد خودروهای شخصی، کامیون‌های حامل کالاهای صادراتی و خودروهای حامل زائران عتبات عالیات عراق است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =